Alle inzendingen per land

[Flag of Albania]

ALBANIË

Alleen in ronde 0 en 7 speelde Arie met Albanië. In ronde 7 scoorde Olta Boka een achtste plaats, de hoogste tot nu toe.

0 Hear my plea – Frederik Ndoci & Aïda  29pt  14e
7 Mbete nje brenge – Olta Boka 60  8e

———————————————————————————————–

argentinie_vlag

Argentinië

Vanaf ronde 62 speelt Caroline met Argentinië.

62 Agapornis – Baíla 73 pt. 2e
64 Chano! – Naistumichiu 36 pt. 12e
66 Dame 5 – Piel a piel. 34 pt. 13e
75 Mercedes Sosa – Gracias a la vida 42 pt. 13e
77 Lali – Tu sonrisa 94 pt. 2e
79 Luciano Pereyra – Como Tú 2e 93pt
80 Soledad Pastorutti – Vivir Es Hoy (feat. Carlos Santana) 54 pt. 12e
81 Soledad – – Culpable o no (Romaphonic Sessions) 72 pt. 5e
82 Lila Downs, Niña Pastori, Soledad, Raíz – La Raíz de Mi Tierra 64 pt. 6e
83 Luciano Pereyra-Es mi culpa 74 pt. 4e
84 Luciano Pereyra – Que Suerte Tiene El 50 pt. 12e
87 Paulo Londra – Dimelo 9 pt. 17e
95 Axel – Aire 1e 122 pt.
96 Agustín Bernasconi ft. Tini Stoessel – Desde Cuando 5e 77 pt.
98 Gerónimo Rauch – Te Quiero, Te Quiero 4e 85 pt.
99 Lali -Besarte Mucho 15e 21 pt.
104 MYA – A Escondidas 4e 75 pt.

____________________________________________________________

[Australian flag]

AUSTRALIË

Van ronde 1 t/m 17 speelde Sanne met Australië, vanaf ronde 20 doet Ilse dat, inmiddels speelt Corneel met Australie. Het land won vijf keer: in ronde 9, 10, 28, 38 en49

1 Everything I’m not – The Veronica’s  70pt  4e
3 Surfboard – Cody Simpson  49pt  12e
4 Amnesia – 5 seconds of Summer  73pt  7e
5 Jungle – Emma Louise  78pt  5e
6 Fancy – Iggy Azalea  29pt  12e
7 Untouched – The Veronicas  66pt  7e
9 Battle scars – Guy Sebastian  120pt  1e
10 Happy little pil – Troye Sivan  87pt  1e
15 Angels brought me here – Guy Sebastian  57pt  10e
17 Wings – Delta Goodrem  106pt  2e
20 Mystify – INXS  43pt  11e
21 The girl you lost to cocaine – Sia  46pt  11e
23 Fools – Troy Sifan  66pt  6e
27 Where the wild roses grow – Nick Cave & Kylie Minogue  76pt  6e
28 Trembling hands – The Temper Tramp  93pt  1e
29 Unstoppable – Sia  103  3e
31 The summertime of our lives – Cody Simpson  34pt  18e
33 Sheppard – Let me down easy 45pt 11e
34 Sia ft Sean Paul – Cheap Thrills 84pt 2e
36 Conrad Sewell – Remind me 77pt 3e
38 Rufus – You were right 98pt 1e
39 Grace – Hell of a girl 62pt 7e
42 Troye Sivan ft Alessia Cara – Wild. 72 pt. 7e
44 The bag raiders – Shooting stars. 82 pt. Gediskwalificeerd
45 Sia – Elastic heart. 69 pt. 5e
48 Delta Goodrem ft Gizzle – Enough. 71 pt 5e
49 Guy Sebastian – Set in tone. 107 pt. 1e
50. Delta Goodrem – Born to try. 69 pt. 4e
51 Courtney Act – Ugly. 42 pt. 13e
52 Sia – Bird set free. 71 pt. 4e
54 Missy Higgins – Everyone’s waiting. 46 pt. 12e
57 Allison Wonderland – Games. 58 pt. 10e
59 Taylor Henderson – When you were mine. 54 pt. 8e
60 Guy Sebastian – Keeping Score 68 pt. 5e
66 Jessica Maulby – Fallin’. 72 pt. 4e
67 Troye Sivan ft. Betty Who – Heaven 81 pt. 3e
68 Betty Who – Mama Say  34pt. 14e
69 Morgan Evans – Kiss Somebody  55pt. 9e
74 Angus & Julia Stone – Chateau 33 pt.12e
75 Sheppard – Coming home
83 Vance Joy – We’re going home 97 pt. 1e
84 Amy Shark – I said hi 64 pt. 5e
90 Troye Sivan ft. Ariana Grande – Dance to this 66 pt. 5e
94 Dean Lewis – Be Alright 4e 85 pt.
95 Conrad Sewell – Healing Hands 5e 69 pt.
99 Guy Sebastian – Before I Go 1e 109 punten
101 Taylor Henderson – Brighter Days 4e 70 pt.
103 Betty Who – Ignore me 4e 75 pt.
104 Cody Simpson & The Tide – Don’t let me go 7e 60 pt.

____________________________________________________________

[Flag of Azerbaijan]

AZERBEIDZJAN

Vanaf ronde 2 speelde Martijn met Azerbeidzjan. Xəyal werd in ronde 14 zevende, de beste score tot nu toe.

2 Adıma LayıqFərid Məmmədov  56pt  8e
4 Bir gün – Cəbrayıl Rəsulov  56pt  11e
7 Ulu Vətən – Sevda Ələkbərzadə  25pt  17e
9 Can’t let you go – Nikki Jamal  41pt  16e
12 Günahsız günahım – Röya  33pt  16e
14 Səni unutmaq – Xəyal  65pt  7e
16 Orada biri var – Zamiq  21pt  20e
21 Ürək – Kənan Adil  36pt  14e
23 -40° – Rauf  39pt  14e
25 İstə – Miri Yusuf  61pt  8e
27 Vaxım bol – Zamiq ve Nadir Nağd Pul 52pt  9e
29 Ümid yağışı (Drops of hope) – In-Grid & Vaqif Nağiyev  50pt  11e
31 Sevgililer – Murat Arif  51pt  9e
33 Milan Məmədov – Gel 55pt 10e
____________________________________________________________

[Flag of Belgium]

BELGIË

Van ronde 1 t/m 15 speelde Jan met België. Vanaf ronde 16 nam Ilse het stokje over, om deze vanaf ronde 48 over te dragen aan Anja. Twee keer wist Belgie de 2e plaats te halen; in ronde 48 en ronde 53, en een maal de 4e plek in ronde 58

1 Als in dat ene liedje – Eva Deroovere  38pt  15e
2 Are you with me? – Lost Frequencies  87pt  4e
3 Gold – Gabriel Rios  77pt  3e
7 All I want – Emma Bale  45pt  14e
8 Alone – Selah Sue  65pt  8e
9 Lonely without you – Jomy  18pt  19e
12 Maan – De Geest  82pt  6e
16 Je t’aime – Lara Fabian  77pt 6e
17 Hearts a mess – Gotye  56pt  11e
18 Tous les mêmes – Stromae  81pt  4e
22 Something’s wrong – K’s Choice  24pt  18e
24 You and me – Milow  47pt  10e
25 All I want – Emma Bale  84pt  3e
30 Reality – Janieck Devy  49pt  14e
35 Hooverphonic – Eden 57pt 7e
40 Ida de Nijs – Schuilen 23pt 15e
41 Novastar – Because. 46 pt. 11e
43 Lara Fabian – I guess I loved you. 76 pt. 3e
48 Loic Nottet – Million eyes. 86 pt. 2e
50 Het Zesde Metaal – Naar de wuppe. 22 pt. 17e
51 Bazart – Goud. 41 pt. 14e
53 Gabriel Rios – Burning Son. 90 pt. 2e
55 Netsky ft Paije. Who knows. 54 pt. 9e
58  Blanche & Stan van Samang – Little moon rises. 72 pt. 4e
63 Oscar & The Wolf – Strange Entity. 62 pt. 6e
64 Oscar & The Wolf ft. Tsar B. – Back to black. 94 pt. 2e
66 Coely – Celebrate. 70 pt. 6e
69 Lost Frequencies & Netsky – Here With You  98pt. 3e
74 Bart Peeters – Brood voor morgenvroeg 30 pt. 15e
80 Selah Sue – Reason 74 pt. 4e
84 Hooverphonic – Vinegar & Salt 70 pt. 4e
88 Niels Destadsbader – Vreemde handen 74 pt. 4e
90 Jasper Steverlinck – Need your love 51 pt. 9e
92 David Vandyck – Ik leef voor jou 70 pt. 7e
96 Van Echelpoel – Ziet Em Duun 16e 26 pt.
98 Sam Bosman – Give Me The Reason 2e 91 pt.
102 Kris De Bruyne – Amsterdam 15e 10 pt.
103 Mustii – What A Day 12e 44 pt. 

____________________________________________________________

[Brazil]

BRAZILIË

Vanaf ronde 13 speelt Lara met Brazilië. De 9e plaats in ronde 38 en 54 is het beste resultaat tot nu toe

13 Desafinado – George Michael & Astrud Gilberto  25pt  17e
38 Wesley e Thiago – Decifrar o amor 59pt 9e
54 Ivete Sangalo – Amor que nao sei. 58 pt. 9e
67 Ivete Sangalo – Não quero dinheiro 13 pt. 15e
68 Lucas Lucco – Princesinha  52pt. 9e

____________________________________________________________

Afbeeldingsresultaat voor bulgarije vlag

Bulgarije

Vanaf ronde 85 speelt Robin met Bulgarije.

85 Mariana Popova & Orlin Goranov – Can you hear me
86 Lili Ivanova – Za tebe biah (I was for you) 44 pt. 12e
87 K’vo ne chu – DARA 39 pt. 13e
88 Toni ft Rurh Koleva – Break of day 53 pt. 12e
89 Poli Genova – Perfect love 54 pt. 11e
90 Mihaela Marinova – Ne ti li stiga 65 pt. 6e
92 Chistopher Tin – Temen Oblak 25 pt. 16e
93 Galena – Moro Mou 12e 40 punten
94 Geri X – White Light 16e 42 pt.
95 Kristian Kostov – The One (I Need You) 12e 39 pt.
96 Azis- Motel 13e 36 pt.
97 Neli Andreeva – “Thank you” 9e 59 pt.
98 Slavi & Ku-Ku Band – Zatova (that’s why) 14e 18 pt.
99 Lubo Kirov – Oshte ot Teb 14e 34 pt.
102 Magi Djanavarova – Prikazka 8e 58 pt.
103 AZIS – Евала 18e 18 pt.

____________________________________________________________

[Flag ofCanada]

CANADA

Vanaf ronde 3 speellt Nils met Canada. Het land won viermaal: in ronde 8 met Hedley, in ronde 15 met Marie Mai, in ronde 16 met Kiesza en in ronde 19 met Lenni Kim.

3 Wonder – Adventure Club  76pt  4e
4 Not in love – Christal Castles  82pt  4e
5 Mistral gagnant – Coeur de Pirate, Jean-Louis Aubert & Bénabar  83pt  3e
6 Better to be loved – Francesco Yates  75pt  4e
8 Perfect – Hedley  107pt  1e
9 Heavy blues – Bachman  63pt  8e
15 Almost – Marie Mai  122pt  1e
16 Stronger – Kiesza  152pt  1e
17 Cabin fever – Tia Brazda  85pt  6e
18 Can’t feel my face – Walk Off The Earth  96pt  3
19 Pourquoi tout perdre – Lenni Kim  116pt  1e
21 Sugar – Robin Schultz & Francesco Yates  66pt  7e
22 Ghosts – Charlie  60pt  10e
23 Stolen car – Mylène Farmer & Sting  83pt  3e
24 You and me – You + Me  79pt  5e
27 The gates – Young Empires  96pt  2e
28 Turn your love – Half Moon Run  77pt  5e
32 Cruces – Silvana Kane 46pt  14e
35 HEDLEY-LOSE CONTROL 95pt 1e
36 Alessia Cara – Wild Things 65pt 5e
38 Laidback Luke Feat. Trevor Guthrie – Let it Go 63pt 6e
40 Alannah Myles – Black Velvet 42pt 10e
42 Coeur de Pirate –  Vrier tout bas. 73 pt, 5e
45 Kiesza – Giant in my heart. 52 pt. 9e
46 Liteyears – Rythm in the stars. 69 pt. 3e
47 Steve Aoki & Walk off the Earth – Home we’ll go (take my hand). 83 pt. 3e
48 Christalyne – Punks don’t dance. 68 pt. 6e
49 Hedley – Can’t slow down. 49 pt. 9e
50 Amaara – Black moon. 66 pt. 6e
52 Billy Talent – Diamond on a landmine. 68 pt. 5e
56 Walk off the earth – Shape of you. 81 pt. 3e
57 Alexe Gaudreault – Éclat. 83 pt. 4e
60 Kiesza – What is love? 79 pt. 4e
61 Luis Fonsi, Daddy Yankee & Justin Bieber – Despacito 59 pt. 10e
62 Arcade – Everything now 52 pt. 10e
64 Glen Morrison ft.Islove – Goodbye. 96pt. 1e
65 Shawn Hook ft. Vanessa Hudgens – Reminding me. 90 pt. 1e
66 Nickelback – Song on fire. 80 pt. 2e
69 Charlotte Cardin – Main Girl – 56 pt. 8e
70 Joseph of Mercury – Find you inside 61pt. 8e
73 Lara Fabian – Growing wings 73 pt. 3e
76 Michael Buble – I believe in you 106 pt. 1e
77 Sycamore – Better half 72 pt. 7e
78 Liteyears – Zeitgeist
83 Shawn Hook-Sound of your heart 92 pt. 2e
84 Shawn Mendes-In my blood 50 pt. 10e
86 Scott Helman-21 Days 95 pt. 3e
87 Lara Fabian-Deux ils, deux elles 98 pt. 2e
88 Nickelback-Trying not te love you 58 pt. 9e
89 Loud Luxury ft.Brando-Body 49 pt. 12e
90 Chromeo-Juice 59 pt. 7
e
92 Kiesza-Phantom of the dancefloor(ft.Philippe Sly) 67 pt. 8e
93 All Saints-After All 46 punten 10e
95 
Avril Lavigne-Head above water 8e 51 pt.
98 Michael Bublé-Love you anymore 6e 62 pt.
103 Marc Devigne-Ça va 2e 103 pt.

 

________________________________________ ____________________

[Flag of China]

CHINA

Van ronde 3 t/m 10 speelde Petra met China. De beste score was in ronde 10 met Anthony Neely.

Gāogēnxié (High heels) – Peggy Hsu  40pt  14e
5 Yuren de guodu – Stefanie Sun  32pt  14e
10 Wake up – Anthony Neely  60pt  7e
____________________________________________________________

[Flag of  Colombia]

COLOMBIA

Alleen in ronde 9 speelde Ilse met Colombia.  Vanaf ronde 31 speelt Julián met Colombia, ook slechts 1 keer, vanaf ronde 43 Sanne, die het al wat langer volhoudt. Het beste resultaat tot nu toe is de 3e plaats in ronde 49

9 Can’t remember to forget you – Shakira  50pt  13e
31 El estuche – Aterciopelados  10pt  21e
43 Shakira ft Alejandro Sanz – La tortura. 55pt. 9e
47 Maluma – Sin contrato. 38 pt. 13e
49 Maluma & Ricky Martin – Vente pa’ca. 85 pt. 3e
52 Shakira & Carlos Vives – La bicileta. 29 pt. 15e
53 Silvestre Dangond – Ya no me duele mas. 69 pt. 7e
56 Shakira ft. Beyonce – Beautiful liar. 39 pt. 14e
62 Maluma – Felices los 4 58 pt. 9e
63 Juanes – Fuego 55 pt 6e
76 Karol G ft. Ozuna – Hello 52 pt. 8e
81 Nicky Jam ft. J. Balvin – X (Equis) 45 pt. 12e
88 Bomba Estéreo – Soy Yo 44 pt. 13e
92 Manuel Turizo (MTZ) – Culpables 82 pt. 5e
93 
Karol G, J. Balvin – Mi Cama (Remix) ft. Nicky Jam  23 punten 17e
95 Maluma – Declaración13e 38 pt.
99 Sebastián Yatra, Beret – Vuelve 13e 38 pt.
104 Mau y Ricky, Manuel Turizo, Camilo – Desconocidos 13e 37 pt.

 

____________________________________________________________

[Cyprus flag]

CYPRUS

Slechts in ronde 12 speelde Martin V. met Cyprus. Eleftheria Eleftheriou werd in die ronde 15e.

12 Hearts collide – Eleftheria Eleftheriou  38pt  15e

____________________________________________________________

[Flag of Denmark]

DENEMARKEN

Vanaf ronde 0 speelde Martin B, met Denemarken, vanaf ronde 30 is Rob de delegatieleider.  De Denen wonnen één keer: in ronde 3, met Medina.

0 Dansevise – Grethe & Jørgen Ingmann  52pt  8e
1 Just so – Agnes Obel  46pt  12e
2 Sunshine reggae – Laid Back  36pt  13e
3 Når intet är godt nok – Medina  98pt  1e 
4 Dine fospor – Noah 37pt  13e
5 Gå med mig – Nephew ft. Mariah Key  29pt  15e
6 Secret life – Potempa  67pt  8e
7 Mest ondt – Burhan G. ft. Medina  46pt  13e
8 Special – Mew  75pt  3e
9 The second you sleep – Saybia  45pt  15e

10 Åh Karen – De Nattergale  13pt  14e
11 Kl. 10 – Medina  69pt  10e
13 Se dig selv i mig – Celina Ree  22pt  18e
14 Genem ild og vand – Moonjam  30
15 Young again – Kasper Bjørke ft. Jacob Bellens  71pt  6e
16 Drenge som mig – Johnny Deluxe  14pt  21e
17 Det burde ikke værre sådan her – Xander  86pt  4e
18 Okay – Sarah  75pt  5e
19 En sidste gang – Kaka 50pt  13e
20 The young go first – Warm Guns (Lars Muhl)  18pt  17e
21 Det storste rovhul – Jonas Breum 42pt  12e
22 Vagner i natten – Dodo & The Dodos  23pt  19e
23 What goes around comes around  – Ida Corr  30pt  16e
24 Diva – L.O.C.  20pt  15e
27 Spring op, ta med – Ida & Annie  29pt  16e
30 On and on – Haider 30pt  16e
31 The curse – Agnes Obel  50pt  10e
32 På vej hjem – Noah  70pt  8ey
33 Nik & Jay – En Dag Tilbage 28pt 17e
34 Louise Dubiel – 10.000 Mader 34pt 17e
35 MEW – Satellites 53pt 9e
37 Gilli – Tidligt 56pt 7e
40 Volbeat-Lola Montez 71pt 5e
45 Thomas Holm – Nitten. 20 pt. 13e
46 Medina – We survive. 63 pt. 7e
47 Rasmus Seebach – Farlig. 58 pt. 9e
48 Dennis Rud – Se mig nu. 41 pt. 13e
50 Albert Dyrlund – Hellerup-dreng. 36 pt. 15e
52 MO – Final Song. 78 pt. 3e
54 Jimillian – Farvel. 72 pt. 4e
55 Volbeat ft Sarah Blackwood. Lonesome Rider. 67 pt. 6e
56 Lukas Graham – Mama said. 44 pt. 13e
57 Lukas Graham – 7 years. 52 p. 12e
58 Emilie Estther – Hey Love. 59 pt 9e
59 Sada Vidoo – The actress. 65 pt. 5e
61 Muri & Mario – Storbypige 92 pt. 2e
62 Talbot, Clemens og Nohr – Stjerner en Hvidt Lys 46 pt. 12e
63 Celina Ree – Nar du ror ved mig.  78 pt. 4e
64 Medina – For altid. 49 pt. 8e
65 Svenstrup & Vendelboe – Dybt Vand. 48 pt. 9e
66 Ronni Garner – Hands of love. 101 pt. 1e
67 Tina Dico – Sacre Coeur 76 pt. 4e
68 Toy Box – The sailor song 10 pt. 15e
69 Mads Langer – 3 AM 71 pt. 6e
70 Basim – Comme ci comme ca – 40 pt. 11e
71 Lukas Graham – You’re not there 77 pt. 2e
74 Rasmus Seebach – Lille store verden 31 pt. 14e
76 Ronni Gartner – Lidt for Blond 35 pt. 12e
77 Choir of Young Believes – Hollow Talk 26pt. 15e
78 Mo – When I was young 67 pt. 6e
80 Volbeat – Black Rose, 27 pt. 17e
81 Closer – Kaae & Batz Feat. Maria Holm-Mortensen 42 pt. 13e
88 Hugo Helmig – Please don’t lie 63 pt. 8e
89 Hugo Helmig – Wild 81 pt. 4e
90 Christopher – Monogamy 85 pt. 1e
91 Aura – Can’t steal the music58 pt. 8e
95 Rasmus Seebach – Farfar SAng 4e 85 pt.
99 Karl William ft. Burhan G.. – Samme Vej 6e 74 pt.
103 Eivor – Tokuni 6e 73 pt.
104 Eivor – True Love 5e 67 pt.

____________________________________________________________

[Germany]

DUITSLAND

Vanaf ronde 0 speelt Marcel met Duitsland. De Duitsers wonnen 5 maal: in ronde 12 , 13, 36,37 en 48

0 Ein bißchen Frieden – Nicole  39pt  12e
1 Sonne – Rammstein  54pt  11e
4 So’ne Musik – Deichkind  12pt  18e
6 Home is in my hands – Andreas Kümmert  90pt  2e
8 Haus am See – Peter Fox  72pt  6e
9 Atemlos durch die Nacht – Helene Fischer  70pt  5e
11 Der Weg – Herbert Grönemeyer  112pt  2e
12 Au revoir – Mark Foster ft. Sido  112pt  1e
13 Auf uns – Andreas Bourani  104pt  1e
14 Sind wir Freunde? – 3A  76pt  6e
16 Und wenn ein Lied – Die Söhne Mannheims  92pt  5e
18 Keine religion – Joy Denalane  50pt  12e
19 Lass uns gehen – Revolverheld  105pt  3e
20 Machinery – Propaganda  42pt  13e
22 Traffic lights – Lena  67pt  6e
24 Lieder – Adel Tawil  82pt  4e
26 Diese kalte Nacht – Faun  93pt  2e
28 Flash mich – Mark Foster  70pt  6e
30 Heul doch – LaFee  68pt  7e
32 Ich lass für dich das Licht an – Revolverheld  78pt  4e
34 Seeed – Ding 56pt 9e
36 Max Giesinger – 80 Millionen 97pt 1e
37 EFF – Stimme 80pt 1e
38 Nevada Tan – Neustart 38pt 14e
40 Ulmo Ocin – Mandalo 36pt 13e
43 Ado Kojo ft Shirin David – Du liebst mich nicht. 65 pt. 6e
44 Schandmaul – Euch zum geleit. 69 pt. 4e
48 Wincent Weiss – Musik sein. 97 pt. 1e
49 Kenay – Schoen so wie du bist. 58 pt. 7e
50 Gestort aber Geil ft Sebastian Hamer – Ich & Du. 66 pt. 6e
51 275er – Holland. 61 pt. 6e
52 Max Giesinger – Wenn sie tanzt. 49 pt. 13e
53 Glasperlenspiel. Geiles Leben. 89 pt. 3e
54 Tay Schmedtmann – Lauf Baby, Lauf. 68 pt. 5e
55. Jupiter Jones – Still. 85 pt. 4e
57 Alex Diehl – In meiner Seele. 77 pt. 5e
60 Wilbert Eckhart und Volksmusiks Stars – House of the Rising Sun 48 pt. 11e
61 Tim Benzko – Keine Mashine 73 pt. 6e
63 KLUBBB3 – Jetzt erst recht. 17 pt. 14e
64 Wincent Weiss – Feuerwerk. 46pt. 10e
68 Tom Beck – Fort von hier  101pt. 1e
69 Sarah Connor – Wie schön du bist  102pt. 1e
70 Prince Damien – Glücksmoment  52pt. 9e
72 Rammstein – Ohne dich 32 pt. 12e
73 Bosse – So oder so 44 pt. 9e
74 Joel Brandenstein – Ich muss immer an dich denken 94 pt. 3e
75 Jonathan Zelter – Ein Teil von meinen Herzen 96 pt. 2e
76 Johannes Oerding – Engel 58 pt. 5e
77 Alexa Feser – Medizin 81 pt. 6e
78 Sarah Connor – Bedingungsloss 68 pt. 5e
79 Ale Farben & Janieck – Little Hollywood 5e 68 pt.
80 Ella Endlich – Küss Mich – Halt Mich – Lieb Mich, 37 pt. 14e
81 Zweiland – Komm wir heben ab 59 pt. 7e
82 Radio Doria – Jeder meiner Fehler 55 pt. 8e
83 Oonagh – Faolan 50 pt. 8e
84 Wankelmut & Emma-Louise – My Head is a Jungle 50 pt. 11e
87 FAUN – Federkleid 56 pt. 10e
88 Kiibeats – Alles ist Okay 72 pt. 5e
90 Milky Chance – Stolen Dance 41 pt. 11e
94 Christin Stark – Herz zurück 3e 97pt.
95 Maite Kelly – Die Liebe siegt Sowieso 10e 49 pt.
96 Sortira, Unheilig – Hallo Leben 11e 50 pt.
97 Michael Schulte – Never Let You Down 1e 116 pt.
98 Anna-Carina Woitschack – Verboten aber schön 15e 13 pt.
99 LEA, Cyrill- Immer wenn.. 11e 44 pt.
101 Kerstin Ott ft. Helene Fisscher – Regenbogenfarben 7e 46 pt.
102 Lindt Bennet – Stille 12e 36 pt.
103 Andrea Berg – Mosaik 13e 42 pt.
104 Maite Kelly – Heute Nacht Fur Immer 10e 49 pt. 

 

____________________________________________________________

[Flag of Egypt]

EGYPTE

Van ronde 13 t/m 30 speelde Anja met Egypte. De beste score was in ronde 30 voor Philippe el Sisi ft. Jiliana Danise.

13 Lama el naseym – Mohamed Mounir  10pt  20e
15 El leila (this night) – Amr Diab  27pt  16e
16 Lamastak – Amr Mostafa  30pt  16e
23 Kol haga bena – Tamer Hosny  27pt  17e
30 This time – Philippe el Sisi ft. Jiliana Danise  58pt 10e

____________________________________________________________

ESTLAND

Van ronde 2 t/m 7 speelde Ron met Estland. Van ronde 8 t/m 15 was het Hilbert. Van ronde 17 t/m 24 speelde Petra met de Baltische staat. Sinds ronde 30 doet Wil dat. Drie keer werd Estland derde: met Ott Lepland, met Hannah en met Helen Adamson.

2 Avatud – Ott Lepland  100pt  3e
4 Kõik teavad sinust kõike – Tanel Padar  22pt  16e
5 Search – Norman Salumäe  67pt  9e
7 We’re unbreakable – Anna Sahlene  74pt  6e
8 Laula mu laulu helisev hääl – Jana Kask  39pt  15e
11 Für Elise – Traffic  61pt  12e
17 Meil on aega veel – Põhja-Tallin 43pt  15e

18 Good man down – Ewert and the Two Dragons  61pt  6e
19 Kell kuus – Karl-Erik Taukar  73pt  7e
23 Segased lood!  – Karl-Erik Taukar  36
24 Falling away – Hannah  90pt  3e
30 Once in a lifetime – Helen Adamson  94pt  3e
32 First in line – Maarja-Liis Illus  44pt  15e
33 Maarja Liss – Tulinnud 94pt 4e
34 Helen Adamson – Singuna Koos 49pt 12e
35 Helen Kõre & Kristtjan Kasearu – Siis maailim magab veel 39pt 11e
36 Lenna Kuurmaa – Heaven is to be close to you 76pt 4e
37 Tanja – Amazing (gediskwalificeerd)
85 Púr Múdd – A Million Reasons 54 pt. 12e
86 Laura Põldvere – 2020 52 pt. 9e
87 Vajé – Home 89 pt. 4e
88 Illenium & Kerli – Sound Of Walking Away. 16 pt. 17e
89 Elina Born & Jüri Pootsman – Jagatud Saladus. 77 pt. 6e
90 Grete Paia – Päästke Noored Hinged 76 pt. 4e
91 Epp Kõiv – Getaway 25 pt. 13e
92 Stig Rästa – HOME 53 pt. 10e
93 Mariliis Jõgeva – Go 92 punten 3e
94 Maian – Scissors 6e 66 pt
95 Liis Lemsalu – Püüab 15e 34 pt.
97 Syn Cole – Getaway 7e 64 pt.
98 I Wear* Experiment – Patience 10e 53 pt.
99 Sander Mölder & Tara Priya – See You Never 17e 4 pt.
101 Traffic – Ei Anna Alla 14e 34 pt.
102 Elina Born – Tagasi M 6e 75 pt.
103  Kerli – Diamond Hard 10e 54 pt.
104 Jaagup Tuisk – Legendid Oma Loos 1e 92 pt. 

 

———————————————————————————————-

Afbeeldingsresultaat voor ethiopië vlag

ETHIOPIË

In ronde 97 werd Ethiopië voor het eerst ingezonden als joker door Casper.

97 Joker –  Abush Zeleke X Jordan & Bek Ge’ez – Maaloo Intaloo 11e 37 pt.

____________________________________________________________

[Flag of Finland]

FINLAND

Vanaf ronde 5 speelt Sebastian met Finland. Vijfmaal won Finland: ronde 6,7,27,45 en 51

5 Suru on kunniavieras – Jenni Vartiainen  76pt  6e
6 Carnival of rust – Poets of the Fall  99pt  1e
7 Elan – Nightwish  112pt  1e

8 Suut makiaks – Marja Tyrni  26pt  17e
15 Yksin – Jonne Aron 115pt  2e
16 Sä et ole hullu – Janna 99pt  4e
17 Missä muruseni on – Jenni Vartiainen  63pt  9e
18 Kesäyö – Pariisin Kevät  57pt  8e
22 Choice millionaire – Poets of the Fall  87pt  3e
23 Maailma palelee – Anna Eriksson  61pt  7e
26 Love will come to you – Poets of the Fall  89pt  3e
27 Tequila – Vesala  97pt  1e
28 Ei hävitävää – Ellinoora  84pt  4e
34 Chisu – Tuu Mua Vastaan 51pt 10e
44 Anna Puu – Kotha vapait. 79 pt. 2e
45 Sturm und Drang – Molly the murderer. 95 pt. 1e
46 Chisu – Polte. 49 pt. 10e
47 Laura Nahri – Supersankar. 57 pt. 7e
50 Cristal Snow – Scarred. 76 pt. 3e
51 Haloo Helsinki – Rakas. 104 pt. 1e
52 Kaija Koo ft. Cheek – Naa yot ei anna armoo. 56 pt. 8e
54 Sunrise Avenue – Welcome to my life. 64 pt. 6e
55 Kasmir – Amen. 48 pt. 12e
61 Vesala -Ei Pystyny Hengittäá 62 pt. 8e
62 Hanna Pakarinen – Pellon Laidassa 48 pt. 11e
67 Laura Nähri – Mä annan sut pois 60 pt. 8e
68 Anna Eriksson – Jos Mulla Olisi Sydän  45pt. 11e
71 Haalo Helsinki! – Tuntematon  68pt. 5e
72 Chisu – Amelie 33 pt. 11e
75 Suvi  Teräsniska – Vaiettu Rakkaus 72 pt. 6e
76 Lauri Tähkä – Varpunen jouluaamuna 54 pt. 7e
80 Ella Sanoo – Leave this town 57 pt. 10e
84 Stella Christine – Aint got time for boys 59 pt. 6e
85 Eva & Manu – Kun Aika On 67 pt. 9e
96 Jenni Vartiainen – Voinko mä todella lähteä näin? 7e 68 pt.
97 Kauriinmetsästäjät – Yks on jääny mieleen 14e 35 pt.
101 Pete Parkkonen – Mä haluun sut tänään 1e 107 pt.
102 Anna Eriksson – Kulje ohi 9e 56 pt.

____________________________________________________________

[French Flag]

FRANKRIJK

Vanaf ronde 0 speelde Sebastian met Frankrijk. Vijf maal won Frankrijk: Ronde 1,2,32, 41 en 56

0 L’enfer et moi – Amandine Bourgeois  55pt  7e
1 Love story – Indila  96pt  1e
2 Changer – Maître Gims  115pt  1e
3 Le monde – M.Pokara  93pt  2e
4 Paris Seychelles – Julien Doré  61pt  10e

9 On s’fait du mal – Black M  67pt  7e
10 10 A nos actes manqués – M. Pokora 83pt  2e
11 Saint Claude – Christine & The Queens  64pt  11e
12 Sounds like heaven – Marina Kaye ft. Lindsey Stirling  96pt  3e
13 Un jour au mauvais endroit – Calogero  86pt  5e
14 Le chant des Sirènes – Frèro Delavega  42pt  14e
19 Homeless – Marina Kaye  111pt  2e
20 Ella elle l’a – France Gall  91pt  6e
21 Le secret perdu – Pascal Obispo  99pt  3e
24 Une fille de l’Est – Patricia Kaas 74pt  6e
25 Je ne veux pas voir Paris brûler – Dirty Diary  64pt  6e
29 Bang my head – David Guetta ft. Sia & Fetty Wap  51pt  10e
30 S.O.S. – Indila  101pt  2e
31 Les yeux de mama – Kendji Girac  127pt  2e
32 Tous les cris les S.O.S. – Zaz  94pt  1e
33 Louane – Mamam 108pt 3e
35 Maitre Gims ft. Sia – Je Te Pardonne 94pt 2e
36 Christophe Maé – Il est où le bonheur 63pt 6e
38 Imany – Don’t be so shy 61pt 8e
39 Jain – Come 57pt 8e
40 Amir and Douwe Bob – Une Belle Histoire 90pt 3e
41 Marina Kaye – Freeze you out. 99 pt 1e
42 Claudio Capeo – Un homme debout. 68 pt. 9e
43 Julien Dore – Corbeau blanc. 56 pt. 7e
47 Elisa Tovati & Tom Dice – Il nous faut. 70 pt. 6e
49 Vianney – Je m’en vais. 41 pt. 15e
53 Marina Kay – Dancing with the devil. 49 pt 10e
56 Nassi – La vie est belle. 106 pt. 1e
57 Julian Dore – Sublime & Silence. 84 pt. 3e
58  H. Magum ft. Indila – Garde l’équilibre. 93 pt 2e
59  Natasha st Pier – Tu Trouveras. 51 pt. 10e
60 Alizee – La Isla Bonita 53 pt. 10e
63 Léa Castel & Slimane – Abîmée. 83 pt. 2e
64 Indochine – J’ai demandé la lune. 47 pt. 9e
65 Zaz – On ira. 54 pt. 7e
66 Albin de la Simone – Le grand amour. 71 pt. 5e
69 Willy William – Ego  99pt. 2e
70 Indila – Derniere Danse  75pt. 5e
73 Louana – Si t’etais lá 91 pt. 2e
74 Indila – Mini world 43 pt. 9e
77 Elodie Frégé – La ceinture 67 pt. 8e
78 Skygge ft. Kiesza – Hello shadow 48 pt. 11e
79 Marina Kaye – Something  1e 97 pt.
80 Vianney – Pas là 71 pt. 5e
81 Jenifer- – Donne-Moi Le Temps
82 Gregoire – Ta Main 58 pt. 7e
83 Zaz – Eblouie par la nuit 69 pt. 5e
86 Slimane – Adieu 121 pt. 1e
87 Léa Castel – Amazone 122 pt. 1e
88 Ta Marinière 55 pt. 11e
89 Hoshi – Comment je vais faire 90 pt. 3e
90 Madame Monsieur – Comme une reine 78 pt. 3e
91 Maître Gims ft. Vianney – La Même 82 pt. 4e
92 M. Pokora ft. Soprano – mieux que nous 91 pt. 2e
93 Jenny Vartiainen – Made in Heaven 63 punten 7e
94 Aya Nakamura – Djadja 14e 46 pt.
95 Sarah Riani – Comme Toi 2e 107 pt.
98 Vitaa & Slimane – Je te le donne 1e 92 pt.
99 Tal & M. Pokora – Envole-moi 2e 91 pt.
103 Frankrijk – Urgence Homophobie – De l’Amour 1e 104 pt.
104 Elisa Tovati – S.O.S. 2e 91 pt. 

________________________________________________________

Afbeeldingsresultaat voor georgië vlag

GEORGIË

In ronde 98 maakte Georgië zijn intrede bij het WSF, met een inzending van Martijn

98 Eldrine – Addiction 9e 54 pt.
101 Iahsari – Gelino 2e 77 pt.
104 Katie Melua – Perfect world 14e 31 pt.

____________________________________________________________

[Flag of Greece]

GRIEKENLAND

Vanaf ronde 0 speelde Arnold met Griekenland. In ronde 7 behaalde Kostas Martakis een tweede plaats, de beste score tot nu toe.

0 My number one – Helena Paparizou  42pt  11e
1 Monos mou – Kostas Martakis  74pt  3e
2 Gia sena – Giorgos Papadopoulos  40pt  12e
3 Poion agapas – Giorgos Sabanas  52pt  10e
6 S’agapao – Tamta ft. Midenists  22pt  13e
7 Anatropi – Kostas Martakis  93pt  2e
8 Pote – Nikos Oikonomopoulos  51pt  11e
9 Radiofona – Sakis Rouvas  60pt  10e
10 Exo esena – Boys & Noise  42pt  11e
11 Poios eima ego – Michalis Hadjigiannis  103pt  3e
12 Unloved – Tamta 40pt 13e
13 Pes to nai – Kostas Martakis  61pt  11e
16 Pio dinata – Eleni Foureira  45pt  13e

18 Des, ego – Mironas Stratis  51pt  11e
19 Prosexos – Josephine  34pt  15e
20 Dodeka – Anna Vissi  38pt  14e
22 This love is killing me – Nikos Ganos  109 pt  2e
23 Dio theou – Sakis Rouvas  44pt  12e
26 Gia mia thesi mes tin kardia sou – Boys & Noise  29pt  11e
29 Chameni atlantida – James Sky ft. Nikos Ganos  48pt  12e
31 Misi kardia – Helena Paparizou  78pt  4e
32 Alitis – Nino 75pt  6e
33  Nikos Ganos – Walking Alone 11pt 18e
38 HELENA PAPARIZOU – HEROES 61pt 7e
41 Kostas Martakis – I agkalia mou. 89 pt. 3e
42 Elena Foureira ft Mike – Ti koitas. 34 pt. 13e
44 Nikos Vertis – Ena psema. 53 pt. 7e
50 Nikos Ikonomopoulos. Poion koriodelo. 58 pt. 12e
53 Demy – I alithea moi. 54 pt. 9e
57 Boys and Noise – Take me back. 48 pt. 13e
65 Elena Paprizou – Haide. 77 pt. 3e
80 Konstatinos Argiros – Psemata 76 pt. 3e
82 Tamta – ilious Kai Thalasses 40pt. 12e
85 Freaky Fortune,Marios Brasil,DJ Kas, Sophia A.-Coco Jambo 7 pt. 19e
86 Elena Paparizou – An me deis na klaio 73 pt. 5e

____________________________________________________________

[Hungarian flag]

HONGARIJE

Vanaf ronde 4 speelde Arnold met Hongarije. In ronde 40 behaalde Hongarije de hoogste score tot nu toe : een 4e  plaats.

4 Holdfeny – John the Vaillant ft. Peti Puskas  24pt  15e
5 Runaway – Linda Kiraly  74pt 8e
14 Aprilis – Magdi Rusza  41pt  16e
17 Czódaszep – Szilvia  9pt  20e
24 A szeretet él – Plastikhead ft. Gáspár Laci  43pt  11e
25 Chasing demons – Viktor Kiraly  43pt  11e
27 In my mind – Vekonyz ft. Calidora  41pt  12e
28 Jatek – Bence ft. Symbien  56pt  10e
30 Leggomb – Peti Puskas  43pt  15e
36 Szabyest – Szakadekok Kozt 54pt 9e
39 MAGDI RUZSDA-ERJ HOZZAM 50pt 9e
40 New Level Empire – The last one 89pt 4e
43 Reni Tolvai – Latomas. 56 pt. 7e
46 Gabi Thot – Ez vagyok er. 55 pt. 8e
47 Julia Horanyi – Ragyogo. 5 pt. 16e
49 Kallay Saunders – Tonight. 56 pt. 8e
51 Bogi & The Berry – Korut. 46 pt. 10e
52 Andi Toth – Tovabb. 42 pt. 14e
54 Benji – Koteltanc. 18 pt. 16e
55 David Henderson – White Shadow. 53 pt. 10e
56 Chase – Dust in the wind. 62 pt. 7e
66 Szabyest – Elengedlek talan. 38 pt. 10e
67 Szabyest – Emlekezz 45 pt. 11e
72 Freddie – Ez a vihar 78 pt. 2e
75 David Henderson – Smoke and mirrors 95 pt. 3e
77 Peter Szabo Szilvia – Az ej utan 25 pt. 16e
78 Spoon – A varos 31 pt. 13e
80 Ceasefire – Satellites 82 pt. 2e
92 Horvath Tamas – Ebbol Nem Kerek Tobbe 81 pt. 6e
94 Dallos Bogi ft. Freddie – Csakazertis Szerelem 11e 53 pt.

____________________________________________________________

[Irish flag]

IERLAND

Van ronde 0 t/m 22 speelde Petra met Ierland, sinds ronde 29 Wil,vanaf ronde 41 heeft Sanne het stokje overgenomen.In ronde 54 wist Ierland voor de eerste keet het goud in de wacht te slepen.

0 Only love survives – Ryan Dolan  50pt  9e
1 Somewhere inbetween – Kate Bush  70pt  4e
2 Fall to the floor – Ryan Dolan  114pt  2e
4 High hopes – Kodaline  102pt  2e
6 I don’t know – Lisa Hannigan  52pt  10e
7 Mna na hEireann – Kate Bush  57pt  9e
8 Hold on – Tiz MacNamara  40pt  13e

9 Rewind – Kasey Smith  54pt  12e
12 She – Leaders of Men  40pt  13e
13 Wonderland – I Am Niamh  26pt  15e
14 Start again – Ryan Dolan  88pt  4e
16 Rocket man – Kate Bush  49pt  12e
20 Experiment IV – Kate Bush  47pt  10e
21 Fantasy – The Blizzards  28pt  17e
22 In the end – Snow Patrol  65pt  7e
29 Let me know – Róisín Murphy  22pt  17e
31 Insatiable – Nadine Coyle  38pt  15e
39 The Script – No Good in Goodbye 86pt 2e
40 Sinead o’connor – Dark am i yet lonely (DQ)
41.Ronan Keating – When you say nothing at all. 9 pt.15e
42 The Corrs – Breathless. 22 pt. 15e
45 Celtic Woman ft Oonagh – Tir na nog. 89 pt. 2e
46 Niall Horan – This town. 67 pt. 4e
48 The Corrs – So young. 34 pt. 14e
50 Ronan Keating – As long as we’re in love. 63 pt. 9e
51 Damien Rice – I don’t want to change you. 46 pt. 10e
54 Gavin James – 22. 96 pt. 1e
55 Hozier – Better Love. 92 pt. 2e
57 U2 – Vertigo. 2 pt. 18e
58 Lisa Hannigan – Knots. 46 pt 11e
60 Glenn & Ronan – Falling Slowly 90 pt. 2e
61 Niall Horan – Slow Hands 86 pt. 4e
64 Seo Linn – Music makers. 75 pt. 3e
67 Kodaline – High Hopes 88pt. 1e
68 The Thrills – Bug Sur 51 pt. 10e
69 U2 – Sweetest thing  9pt. 15e
70 Kodaline – Brother  87pt. 2e
71 The Script – Breakeaven  68pt. 6e
74 Shane Morris – Sometimes we cry 49pt. 8e
75 The Corrs ft. Bono – Summerwine 19 pt. 15e
76 Ierland – Sinead O’Conner – Mother 23 pt. 13e
77 Chris de Burgh – Here is your paradise 31 pt. 13e
78 The Script – Arms open 77 pt. 3e
79 Gavin James – Hearts on fire 6e 67 pt.
80 The Script – Hall of Fame, 29 pt. 16e
81 Nicky Byrne – Still The One 45 pt. 11e
82 Hozier-Work song 53 pt. 9e
83 Rosa Nutty – Sea Salt 33 pt. 12e
85 Kadoline – Follow Your Fire 79 pt. 6e
86 Gavin James – Always
87 Van Morrisson – Brighton side of the road 16 pt. 15e
88 Picture This – When We Were Young 97 pt. 2e
89 James Vincent McMorrow – Breaking Hearts
92 David Keenan – Cobweb 26 pt. 15e
93 Brian Deady – Eloise 40 punten 11e
94 Brian Deady – Say When 17e 38 pt.
102 Talos – See Me 4e 88 pt.

____________________________________________________________

[Flag of Iceland]

IJSLAND

Vanaf ronde 1 speelde Curt met IJsland. De beste score tot nu toe was een tweede plaats voor de band Of Monsters and Men in ronde 8 en voor Thorsteinn Einarsson in ronde 25.

Gefðu allt sem þú átt – Jón Jónsson  57pt  9e
3 Leyndarmál – Ásgeir Trausti  59pt  9e
6 True love – Eivør  48pt  11e
8 Chrystal – Of Monsters And Men  80pt  2e
11 Little talks – Of Monsters And Men  82pt  7e
13 Shine on me – Hákon Guðni  57pt  12e
15 Líttu upp i ljós  – Páll Óskar  42pt  14e
17 Way down we go – Kaleo  91pt  3e
21 We’ll meet again – Dikta  33pt  15e
23 Party – Glowie  48pt  10e
25 Aurora – Thorsteinn Einarsson  86pt  2e
26 Sigta salta – Steindi jr. & Laddi 52pt  7e
28 Sælan – Draumaland ft. Ingó Veðurguð  50pt  13e
30 Into my arms – Gunnar Birgis  53pt  13e
32 Say you love – Steinar 49pt  13e
34 Bara Heiða – Stormtrooper 50pt 11e
40 Sigur Ros – Glosoli (DQ)
47 Friorik Dor & Albatross – Astin a ser stao. 58 pt. 9e
48 September ft. Sylvia – I won’t let you go. 52 pt. 11e
50 Mugison – I’m a wolf. 34 pt. 16e
52 Sindri Freyr – I hope. 56 pt. 8e
55 Birgir – Last for long – 76 pt. 5e
57 Áttan – NeiNei. 27 pt. 15e
58  Védís Hervör – Blow My Mind. 76 pt. 3e
59 Margret Saga – Price of love. 69 pt. 3e
61 Jón Jónsson – Your day 48 pt. 12e
62 Elisabet Ormslev – Moving on 69 pt. 3e
63 Friorik Dór – Hringd’i mig. 37 pt. 13e
65 Sturla Atlas – I know. 39 pt. 3e
67 Blissful – Elevate 43 pt. 13e
68 Heidrik – OMG  72pt. 6e
70 Ólafur Arnalds – Take My Leave Of You ft. Arnór Dan  90pt. 1e
71 Ingunn Huld – Splendid  58pt. 9e
73 Retro Stefson – Malaika 41 pt. 11e
75 Sjana Rut – Bitter sweet sound 16 pt. 16e
77 Emiliana Torrini – The boy who giggled so sweet 65 pt. 9e
83 Dagur Sigurðsson – Í stormi 33 pt. 13e
84 Gold Digger – Aron Hannes 54 pt. 8e
86 Jón Jónsson – Lost 81 pt. 4e
87 Ólafur Arnalds – Particles ft. Nanna Bryndís Hilmarsdóttir 83 pt. 5e
89 CAMY – Love Yourself 40 pt. 13e
90 Thorsteinn Einarsson – Galaxy 85 pt. 2e
91 Björn L – Mother´s day 35 pt. 11e
93 KARiTAS – All the Things You Said 32 punten 14e
94 Tara Mobee – Do Whatever 18e 30 pt.
96 Eva Björk – This Is It 3e 80 pt.
99 Hafdis Huld – Violet 4e 75 pt.
101 Glowie – Body 9e 42 pt.
103 GDRN – Lætur mig ft. Floni & ra:tio 7e 71 pt.
104 BRÍET – In Too Deep 12e 47 pt.

________________________________________________________

[National flag of Indonesia]

INDONESIË

Vanaf ronde 2 speelde Anna met Indonesië. Een vijfde plaats met Judika in ronde 6 en met Kotak in ronde 29 was tot nu toe de beste score voor Indonesië.

2 Tak ada yg bisa – Andra &’ the Backbone  36pt  13e
3 Harus terpisa – Cakra Khan  29pt  16e
4 Tunggu aku – Andra & The Backbone  16pt  17e
5 Karena kucinta kau – Bunga Citra Lestani  33pt  13e
6 Mama papa larang – Judika  74pt  5e
7 Setelah kau tiadah – Cakra Khan  23pt  18e
8 Streets without signs – Roman Foot Soldiers  40pt  13e
9 Masih mencintainya – The Samsons  7pt  20e
10 Someone – Chakra Khan  44pt  10e
11 Tak lekang oleh waktuh – Kerispatih  37pt  16e
14 Hidup untukmu mati tanpamu – Noah  65pt  7e
15 Waktu yang di nanti – Ungu  22pt  17e
16 Sandiwara cinta – Repvblik  41pt  15e
17 Aku yang tersakiti  – Judika  27pt  19e
19 Walau  habis terang – Peterpan  13pt  19e
29 Sendiri – Kotak  83pt  5e
30 Let’s get the beat – Dirly  12pt  18e
32 Lewat semesta – Randy Pangalila  32pt  17e
98 
JOKER -Offer Nissim feat. Anggun – “The Good Is Back” 11e 48 pt.

____________________________________________________________

[Israel]

ISRAËL

Van ronde 0 t/m 7 speelde Anja met Israël. Vanaf ronde 11 pakte Erik de draad op, om vanaf ronde 36 door Martijn opgevolgd te worden. Harel Skaat werd in de testronde derde, de beste score tot nu toe. Die werd in ronde 11 door Romy geëveneaard.

0 Milim – Harel Ska’at  86pt  3e
1 Jessie – Ivri Lider  54pt  9e
7 Al tamini – Aya Korem  49pt  10e
11 Mishehu – Romy  103pt  3e
12 Sweet harmony – Shlomi Levi & Shay Rokach ft. Mei Finegold  47pt  12e
13 Celebrate – 8th Day  69pt  8e
14 Rabi Nachman – Itzik Dadya  57pt  10e
15 Yesh tikvah – Benny Friedman  52pt  11e
16 Part of me – Gad Elbaz  52pt  11e
17 Kama od drachim – Harel Ska’at  57pt  10e
18 Lirot et ha’or – Efrat Gosh  60pt  7e
36 Idan Amedi – Chelek Mehazman 47pt 14e
38 Chen Aharoni – Love suicide 82pt 3e
41 Useless ID – Symptons. 54 pt. 8e
43 Maor Edri – Ktana. 54 pt. 10e
45 Harel Skaat – 21st Century. 49 pt. 10e
49 Lionel Faretein – The san women. 75 pt. 5e
51 Shiri Maimon – Ata li eretz. 55 pt. 8e
54 Adir Getz – Biduk kmo shehi. 64 pt. 6e
56 Ivri Lider – Bo. 23 pt. 15e
58  Or Koren – Until the sun will shine. 62 pt. 8e
60 Tomer Raz – Shape of Galbi 81 pt. 3e
62 Itay Levi – Perah Bashmama 61 pt. 7e
64 Elay Botner & The Music Makers – Kavk oty. 54 pt. 5e
66 Dikla – Maskara Schchora. 35 pt. 12e
68 Chen Aharoni – Or 88 pt. 2e
70 Mira Awad – Bukra (Tomorrow) 13 pt, 14e
72 Chen Aharoni – Crazy 66 pt. 4e
75 Adir Getz – Betoch kol hadalagan 65 pt. 7e
77 Idan Raichel Project – Mimaakim 29 pt. 14e
79 Yeho – Close to you 9e 56 pt.
83 Romu Dalumi – Just two people 45 pt. 10e
84 Israel Shelli – Lior narkis en yardena arazi 37 pt. 14e
85 Nitan Ben Ari – The simple man 33 pt. 14e
86 Shiri Maimon – My Sister 67 pt. 7e
87 Zina – liav yaacobi 42 pt. 12e
92 Ben Arl – Pitaron Kal 11 pt. 17e
93 Arisa ft. Sarit Hadad – Circus 49 punten 9e
94 Sarid Hadad – Bli Shebi Kashti 19e 30 pt.
101 Itay Levi – Kirot 13e 37 pt. 

____________________________________________________________

ITALIË

Vanaf ronde 1 speelde Arie met Italië. 2 maal haalden de Itailianen het goud naar zich toe: In ronde 26 en 50

1 Reason why – Lorenzo Fragola  40pt  14e
2 Siamo soli – Vasco Rossi  66pt  5e
3 A modo tuo – Elisa  69pt  6e
4 Senza scappare mai piú – Tiziano Ferro  81pt  5e
5 In bilico – Michele Bravi  24pt  18e
6 Prisencolinensinainciusol – Adriano Celentano  15pt  14e
8 Fidati di me – Laura Pausini  54pt  10e
9 Muchacha – Anna Tatangelo  40pt  17e
10 Braccialetti rossi – Ricolo Agliardi  77pt  5e
11 Guerriero – Marco Mengoni  98pt  5e
12 L’inizio del mndo – Niccolò Agliardi & Francesco Facchinetti  54pt  10e
13 Emozione – Lucio Battisti  18pt  19e
14 El mismo sol – Alvaro soler – teruggetrokken
15 Piu bella cosa – Eros Ramazzotti  63pt  7e
16 # fuori c’é il sole – Lorenzo Fragola  53pt  10e
17 Romanza – Andrea Boccelli  8pt  20e
18 Che stress – Paolo Simoni  31pt  15e
19 Che lasciano il segno – Tiromancino  74pt  6e
20 Mama maria – Ricchi e Poveri  52pt  7e
21 Luca lo stesso – Luca Carboni  27pt  18e
22 La mia storia con te – Alessandro Amoroso  61pt  9e
23 Come in pittore – Moda ft. Jarabe de Palo  53pt  9e
24 Buon compleanno – Max Gazzé  13pt  16e
25 Max – Paolo Conte  27pt  14e
26 Ti ho voluto bene veramente – Marco Mengoni  116pt  1e
27 Siamo uguali – Lorenzo Fragola  90pt  4e
29 Io voglio vivere – Nomadi  58pt  5e
30 Amore esiste – Francesca Michielin  72pt  4e
31 Pensa – Fabrizio Moro  71pt  7e
32 Vincerò – Annalisa  62pt  11e
33 Amen – Francesco Gabbani
33 Francesco Gabbani – Amen 42pt 12e
34 Laura Pausini – Non cé 43pt 15e
35 Nina Zilli – Per sempre 47pt 10e
36 Francesca Michielin – Battito di siglia 44pt 15e
37 Laura Pausini – Titel?! 43pt 11e
38 Alessandra Amoroso – Comunque Andare 92pt 2e
39 Titiano ferro – Lo stado 48pt 10e
40 ELISA – NO HERO 97pt 2e
41 Marco Marconi – Solo due satelliti. 82 pt. 5e
42 Vito Lavita – Danzare. 73 pt. 5e
43 Valentino Sirolli – Time to cry. 48 pt. 14e
44 Alessandra Armoroso – Vivera a colori. 34 pt. 14 e
45 Elisa – Love me forever. 43 pt. 11e
46 Giorgia – Oronero. 74 pt. 2e
47 Laura Pausini – Similli. 48 pt. 12e
48 Moda – Stella Cadente. 56 pt. 9e
49 Zucchero – Voci. 48 pt. 10e
50 Arisa – Guardando. 77 pt. 1e
51. Diego Zamboni & Tonio Todisco – Vivo per lei. 26 pt. 16e
52 Titiano Ferro – Potremmo ritornare. 56 pt. 8e
53 Marco Mengoni. Sai che. 70 pt. 6e
54 Il Volo – Il Mondo. 32 pt. 15e
55 Fiorella Manoia – I dubio dell amore. 53 pt. 10e
56 Mina e Celentano – Amami Amami. 52 pt. 9e
57 Mina en Adriano Celentano – Che t aggia. 15 pt. 17e
58  Paolo Conte= Max. 10 pt. 13e
59 Gianni Nannini – Salvami. 27 pt. 12e
60 Glacomo Voli – Rock ‘n Roll 59pt. 7e
61 Pupo – Su di noi 18 pt. 14e
62 Benji & Fedi -Lunedi 62 pt. 6e
63 Francesco Gabbani – Tre le grenate.50 pt. 10e
64 Sfera Ebbasta – Notti. 28 pt. 14e
65 Amadeo Preziosi – Scusate per il disagio. 41 pt. 12e
66 Gue Pequeno – Milionario. 16 pt. 14e
67 Baby K – Voglio ballare con te 53 pt. 9e
68  Tietto- Per une ragione  57pt. 7e
69 Eros Ramazzotti- Un altra te.  14pt. 14e
70 Lele- Cosi com e  52pt. 10e
71 Gue Pequeno- Lamborghini  12pt. 13e
72 Max Gasse – La vita com’e 7e 56 pt.
73 Lucio Dalla – Canzone 42 pt. 10e
74 Titiano Ferro – Il mestiere della vita 93 pt. 4e
75 Eros Ramazzotti – Una storia importante 38 pt. 14e
76 Zuchero- Diamante 35 pt. 11e
77 Fransesco Gabbani – Eternamente ora 63 pt. 10e
78 Vasco Rossi – Liberi liberi 6 pt. 17e
79 Novocento- Moving on 15e 19 pt.
80 Noemi – Non smettere mai di cercarmi 59 pt. 9e
81 Lucio Dalla- Caro amigo scrivo 18 pt. 15e
82 Annalisa- Il mondo prima di te 99 pt. 1e
83 Ron- Pensami 42 pt. 11e
84 Alessandra Amoroso- Comunque andare 58 pt. 7e
85 Elisa- Brucare per te 96 pt. 1e
86 Carl Brave- Fotografia 5 pt. 17e
87 Sofi e Luí- Princesa 7 pt. 18e
88 Malika Ayane- La prima cosa bella 56 pt. 10e
89 Mario Venuti- Tuto questo mare 22 pt. 16e
90 Fred de Palma- Adios 33pt. 15e
91 Renato Zero- Spiagge 13 pt. 14e
92 Lorenzo Javanotti- A Te 26 pt. 14e
93 Eros Ramazzotti- Fuoco nel fuoco 39 punten 13e
94 Baby K, Da zero a cento. 15e 45 pt.
95 Sarah Riani – Comme Toi 2e 107 pt.
96 Nek- Laura con cé 15e 28 pt.
97 Giorgia & Marco Mengoni – Come Neve
98 Gianna Nannini, Emma en Irene Grandi-Maschi 12e 36 pt.
99 Laura Pausini- Non e detto 10e 45 pt.
101 Nera- Irama 10e 39 pt.
102 Elisa- Ce piovese il tuo nome 3e 101 pt.
103 Zucchero- Pana e sale 17e 25 pt.
104 Alessandra Amoroso- Trova un modo 11e 48 pt. 

___________________________________________________________

[Japan]

JAPAN

Vanaf ronde 3 speelde Corneel met Japan. Dima nam het voor 3 rondjes over.  Valshe behaalde met een elfde plaats tot nu toe de beste score.

3 Planetarium – Ai Otsuka  33pt  15e
9 Kimi e no uso – Valshe  56pt  11e
10 Let it go – Ksquared & Jess The Dragon  31pt  13e
11 Seven deadly sins – Man With A Mission  25pt  19e
12 Golden touch – Namie Amuro  32 pt  17e
20 As – Kimiko Kasai  0pt  19e
36 LADYBABY「ニッポン饅頭 / Nippon Manju」 32pt 18e
37 Boom Boom Satellites ~ Lay your hands on me 61pt 5e
38 Susumu Hirasawa – Byakkoya 65pt 5e
85 Porno Graffitti – The Day 83 pt. 4e

____________________________________________________________

[Flag of Croatia]

KROATIË

Van ronde 7 tot en met 18 speelde Lara met Kroatië. Vanaf ronde 20 speelde Anna met Kroatie.De beste score tot nu toe is een 6e plaats in ronde 45

7 Usne varane – Ivana Zak  49pt  10e
Anđeo – Boris Režak  64pt  9e
9 Oye oye oye – Feminnem ft. Alex Manga  48pt  14e
12 Kraj – Vatra  55pt  9e
15 Neraskidivo – Tiho Orlić 63pt  7e
16 Želim te noćas – Bosutski Bećari  62pt  93
17 Pobjego sam – Opća Opasnost  26pt  17e
18 Niko se ne smije samo te – Klapa Kampanel 34pt  14e
36 Nina Kraljic – Beneath Your Beautiful 63pt 7e
37 Jaques Houdek & Nuska – Odkad Nemam Te 45pt 10e
38 Nina Badric – Takvi Kao Ti 16pt 17e
41 Jelena Rozga – Udajem se. 25 pt. 14e
43 Tony Cetinski – Onaj ko te ljubi stretan je. 55 pt. 9e
45 Severina – Alcatraz. 66 pt. 6e
73 Ivan Zak – Opasna 37 pt. 13e
76 Tony Cetinski – Od Milijun Zena 75 pt. 3e
78 Edgar I Tony – O sole mio 21 pt. 15e
82 Antonela Doko – E cému pricamo 44 pt. 11e
84 Petar Grašo – Ako te pitaju 42 pt. 13e
86 Tony Cetinski – General bez činova 59 pt. 8e
88 Nikola Marjanović – Naš mali raj 32 pt. 15e
90 Mia – Do Poslednjeg Retka 23 pt. 17e
92 Severina – Kao90 pt. 3e
94 Kedžo & Zsa Zsa – Sve u meni se budi 7e 65 pt.
96 Vobler – Pomiri Se S Tim 14e 35 pt. 

____________________________________________________________

LETLAND

Alleen in ronde 11 speelde Ilse met Letland. In ronde 21 nam Casper het over. Musiqq behaalde met een 8e plaats de beste score tot nu toe.

11 Let my people go – Aminata  28pt  18e
21 Dari kā es – Musiqq  61pt  8e
23 Uzzimē mani – Otra Puse & Antra Stafecka  47pt  11e
25 Rajončiks – Bermudu Divsturis  28pt  13e
27 Welcome to my country – Brainstorm  44pt  11e
29 Klūdu Paradīze – Antra Stafecka  44pt  15e
31 Tava pasaule – Gacho  23pt  20e
33 Daylight – Vic Anselmo
33 Vic Anselmo Daylight 56pt 9e
36 Marta Ritova – Mainiet vārdus 39pt 16e
38 Raimonds Pauls, Marta Ritova un Emīls Balceris – Lai kas arī nenotiktu 40pt 13e
41 Brainstorm – Na Zare 33 pt. 12e
43 Olafs Bergmanis – Ko tu ar mar dari? 45 pt. 15e
44 Kristijan Rahimovski – Postoji li mjesto. 46 pt 9e
45 Vic Anselmo – Horizon. 31 pt. 12e
47 Prata Vetra – Ziemu apest. 61pt 8e
49 Gacho – Kas tu esi? 22 pt. 17e
51 Fakts – No jauna. 30 pt. 15e
53 Melnas Buras – Skyforger. 33 pt. 14e
55 Musiqq ft Dzakomo – Stana bez nazvanija. 33 pt. 16e
57 Tumsa – Lai buta tã. 19 pt. 16e
92 Markus Riva – Svadkhistkhana 84 pt. 4e
93 Prāta Vētra – “Ogles” 63 punten 6e
94 Aminata – “Don’t Talk About It” 10e 53 pt.
95 
Antra Stafecka & Otra Puse – “Tavās Rokās” 16e 26 pt.
96 Valters Frīdenbergs & Anmary – Upe Ūdeņus Nes 1e 81 pt.
97 Justs – Are You There? 8e 60 pt.
99 Dons – Pa Ceļam 12e 41 pt.
101 Musiqq – Biļete Tikai Uz Priekšu 3e 73 pt.
102 Nikolajs Puzikovs – “Ne Par Ko” 7e 73 pt.
103 Lauris Reiniks – Es Domāšu Par Tevi 5e 74 pt.
104 Aija Andrejeva – “Tu Mani Sauc” 9e 49 pt.

____________________________________________________________

LITOUWEN

Vanaf ronde 11 speelt Casper met Litouwen. Vaidas Baumilas werd in ronde 13 tweede, de beste score tot nu toe.

11 Summertime lights – Andrius Pojavis  46pt  14e
12 Skęstu – Monika Linkyté  30 pt  18e
13 Tik zmogus – Vaidas Baumila  103pt  2e
14 Neverta – Vaidas Baumila  88pt  4e
15 Walking with elephants – Ten Walls 22pt  17e
16 Nauja diena – Vaidas Baumila  26pt  18e
17 Living my life – Kuchtovas ft. Nojus Bartaška  50pt  13e
18 Thinking about you – Skamp  26pt  17e
19 Prototype – Viktoria Modesta  32pt  16e
20 Kazkas atsitiko – Artis  11pt  18e
22 Running – Jurga  33pt  16e
24 Traukiniai – Andrius Pojavis  5pt  17e
26 TV Daina – Andrius Mamontovas  36pt  10e
28 Power forever – Happyendless  35pt  14e
30 Lower than the ground – Leon Somov & Jazzu  44pt  15e
32 Amore – Biplan  40pt  16e
34 Andrius Pojavis – The gist 48pt 13e
37 Alina Orlova – Vaiduokliai 29pt 14e
39 Mano Juodoji Sesuo – Šaltą rytą 24pt 14e
42 Vaidas Baumila – Free Love. 40 pt. 12e
44 Andrius Pojavis – Air of the place. 45 pt. 10e
46 Viktoria Modesta – Only you. 23 pt. 12e
48 Mano Juodoji Sesuo – Ar gali prisimint. 43 pt. 12e
50 Biplan – Is tasko A. 60 pt. 11e
52 Vaidas Baumila – Ant masinos. 58 pt. 7e
54 Donny Montell – Screw me up. 74 pt. 3e
56 Mochito – Be stabdziu. 20 pt. 16e
58 Greta Zazza – Like I love you. 38 pt. 12e
59 Antra Stafecka – Madugunis dzesot/ 60 pt. 6e
60 Lena Valaitis – Gloria 15 pt. 15e
96 Talk To Me – Leon Somov, Justinas Jarutis & Kaia 4e 77 pt.

____________________________________________________________

[Flag of Luxembourg]

LUXEMBURG

Van ronde 0 tot en met 16 speelde Peter met Luxemburg. In ronde 1 werd Natalia zevende, de beste score tot nu toe.

0 Si la vie est cadeau – Corinne Hermes  43pt  10e
1 Boom – Natalia  69pt  7e
2 Accidentally – Daniel Balthasar  51pt  10e
5 Got to belong – Natas Loves You  44pt  11e
9 Je n’aime pas les robes – Claudine Muno & The Luna Boots  29pt  18e
10 City of angels – Tascha  34pt  12e
11 Always – Thierry Mersch  39pt  15e
13 The golden city – Eternal Tango  35pt  14e
16 Angel at my table – Silverlight  39pt  17e
85 Gezza-Fall in love 25 pt. 16e
86 Superjams-Letzebuerg 14 pt. 16e
87 Diario-Million Miles 31 pt. 14e
88 Jimmy Risch-put a lid on it 98pt. 1e
89 Seed to tree-Untill it gets better 68 pt. 7e
91 Krick- Fake cake 26pt. 12e
92 Patricia -Hold me 41 pt. 12e
93 Gezza – Shoes Off 27 punten 16e
94 Andy B. Jones . Tomorrow 12e 52 pt.
95 Zero Point Five -Sing along 9e 50 pt.
97 Nathael-monsieur l ‘ambassadeur 15e 29 pt.
98 Open Seas – Simple men 13e 33 pt.
103 The Superjams-wanna be your man 16e 31 pt. 

____________________________________________________________

[Flag]

MACEDONIË

Van ronde 20 speelt Anna met Macedonië. De beste score was een derde plaats voor Lozano in ronde 28.

20 Leo – Kaliopi  43pt  11e
21 Seperate ways – Toše Proeski  83pt  5e
22 Koj da mi zapee – Karolina Goceva  18pt  20e
25 Pratim te – Toše Proeski  57pt  9e
27 Ljubi mi se – Tijana Dapcevic  26pt  18e
28 Kabo tebe nema druga – Lozano  87pt  3e
31 Poželi – Kaliopi  50pt  10e
33 Nikogas dosta – Gjoko Tanevski
33 Gjoko Tanevski Nikogas Dosta 42pt 13e
34 Tose Proeski – Sreco ne krivi me 39pt 16e

____________________________________________________________

[National flag of Mexico, by Juan Manuel Gabino Villascán]

MEXICO

Vanaf ronde 13 speelt Martin V. met Mexico. Sofia Reyes en Wisin werden in ronde 25 zesde, de beste score tot nu toe.

13 Conmigo (rest of your life) – Sofia Reyes  62pt  9e
14  Tu y yo – Maite Perroni  48pt  11e
25 Muévelo – Sofia Reyes ft. Wisin  64pt  6e
30 Solo yo – Sofia Reyes ft. Prince Royce  65pt  9e
37 Cash Cash feat. Sofia Reyes – How to Love 78pt 2e
38 Jesse & Joy – No Soy Una de Esas ft. Alejandro Sanz 14pt 18e
67 Jesse & Joy – Echoes of Love  85pt.2e
68 Jorge Blanco – Summer Soul  75pt. 4e
70 Elan – Rerun  82pt. 3e
72 Camila Cabelo – I have questions 88 pt. 1e
75 Lindsey Stirling ft. Becky G. – Christmas C’mon 64 pt. 8e
79 Jesse & Joy – Run 9e 56 pt.
81 Camila Cabello – Never Be The Same 50 pt. 10e
85 Rebecca Black – The Great Divide 95 pt. 2e
88 Paty Cantú – War (feat. Bea Miller) 19 pt. 16e

____________________________________________________________

[National flag of the Netherlands]

NEDERLAND

Vanaf ronde 0 speelde Martijn met Nederland. Nederland won vier maal: met Anouk, Racoon,  The Common Linnets en Douwe Bob.

0 Birds – Anouk  101pt  1e
1 On top of the world – Jett Rebel  70pt  4e
3 De kleine dingen – Nielson  15pt  17e
5 Brick by brick – Racoon  116pt  1e
6 Different – Janne Schra 69pt  7e
8 Ken je mij? – Trijntje Oosterhuis  75pt  3e
11 Wit licht – Jeroen van Koningsbrugge  57pt  13e
13 Just an illusion – Julia Zahra  98pt  4e
15 Vechtersbaas – Lisanne Spaander  95pt  4e
17 Another you – Armin van Buuren ft. Mr. Probz  86pt  4e
18 We don’t make the wind blow – The Common Linnets  114pt  1e
19 Naar huis – Dark Rosie  40pt  14e
20 When the lady smiles – Golden Earring  92pt  5e
22 Dominique – Anouk  59pt  11e
24 Done with it – Kensington  91pt  2e
26 Niet weglopen – Typhoon  45pt  8e
28 Ik mis je zo graag – Claudia de Breij & Waylon  57pt  9e
30 Wolf – Sumera 72pt  4e
32 Niet omdat het moet – Lil’ Kleine ft. Ronnie Flex  19pt  19e
34 Typhoon – We zijn er 28pt 19e
37 Mr. Probz – Fine ass mess 47pt 9e
39 FAIS ft. AFROJACK – HEY 66pt 5e
40 Oes – Liefdesliedjes 43pt 9e
42 Janieck Devy – Feel the love. 81 pt. 2e
44 Jett Rebel – Lucky Boy. 33 pt. 15e
46 Kensington – Do I ever. 90 pt. 1e
47 Douwe Bob – Jacob’s Song. 105 pt. 1e
48 Jonna fraser – Ik kom bij je. 31 pt. 15e
50 Anouk – I just met a man. 66 pt. 6e
52 Ilse de Lange – Marjolijn. 56 pt. 8e
53 JeBroer. Kind van de duivel. 21 pt. 15e
55 Pleun Bierboom – What hurts the most. 60 pt. 7e
57 Lucas Hamming – Be good or be gone. 55 pt. 11e
61 Anouk – Wen er maar aan 87 pt. 3e
63 Chef’Special -Try again 67 pt.5e
65 Maan – Almost had it all. 58 pt. 5e
67 Kensington – Fiji 52 pt. 10e
69 Jacqueline Govaert – Back of my hand 46 pt. 10e
71 Wende Snijders – Last resistance  69pt.4e
73 Wulf – Mind made up 113 pt. 1e
74 Guus Meeuwis ft. Ilse de Lange – Ik geloof in geluk 38 pt. 10e
76 Paul Sinha – Nu gaan 56 pt. 6e
78 Wulf – All things under the sun 65 pt. 7e
80 Bløf – Zoutelande 59 pt. 7e
81 Waylon – Thanks but no thanks 55 pt. 8e
83 Dwight Dissels – Zwijg maar 83 pt. 3e
85 Mr. Probz – Space for two 32 pt. 15e
87 Elske de Wal – Heb het leven lief 95 pt. 3e
89 Wulf – Switching gears 62 pt. 8e
91 Ronnie Flex & Bløf – Omarm me. 9e
93 Ilse deLange – Lay your weapons down 108 punten 2e
95 Racoon – De nieuwe maan 17e 24 pt.
99 Douwe Bob – Shine 3e 84 pt.
102 Nielson – IJskoud 2e 110 pt.
103 Robert Long – Homo Sapiens 14e 38 pt. 

____________________________________________________________

[ National Flag of New Zealand ]

NIEUW-ZEELAND

In ronde 11 speelde Wouter met Nieuw-Zeeland, vanaf ronde 16 doet Martin V. dat. Het land won 3 x: Ronde 11,40 en 50

11 Bones – Ginny Blackmore  124pt  1e
16 Tennis court – Lorde  114pt  2e
17 The wire – David Dallas ft. Ruby Frost  54pt  12e
18 Moon shines red – Jamie McDell  100 pt  2e
19 It’s time – Jamie McDell  56pt  10e
22 Yellow flicker beat – Lorde  53pt  12e
26 Crash – Jamie McDell  82pt  4e
27 Wired  – Sweet Mix Kids ft. Iva Lankum  15pt  19e
34 Broods – Killing You 70pt 5e
35 Gin Wigmore – Willing To Die ft. Suffa, Logic 64pt 5e
36 BROODS – Free 53pt 11e
39 Janine and the Mixtape – Hold Me 63pt 6e
40 Disclosure ft. Lorde – Magnets 99pt 1e
41 Kimbra – Settle down. 53 pt. 9e
42 Broods – Heartlines. 81 pt. 2e
43 Marlon Williams – Stranger Things. 50 pt. 13e
44 Jetski Safari ft Helen Corry – Like a lie. 67 pt. 5e
45 Louis Baker – Rainbow. 87 pt. 3e
47 Tami Nielson – Holy Moses. 75 pt 4e
48 Anna Coddington – Bird in hand. 56 pt. 9e
49 L.A. Women – Hurricane love. 45 pt. 12e
50. Brooke Fraser – Therapy. 77 pt. 1e
51. Jordi Webber – I’ll be loving you. 6 1pt. 6e
52 Theia – Roam. 32 pt 13e
53 The Bollands – Guilty. 14 pt. 16e
54 Gin Wigmore – Man like that. 86 pt. 2e
56 Brooke Fraser – Something in the water. 46 pt. 12e
57 Lorde – Green light – 95 pt. 2e
58 Maala – In my head. 67 pt 6e
59 Maala – Kind of love. 66 pt. 4e
60 Stan Walker ft. Parson James – Tennessee Wiskey 57 pt. 8e
61 Aldous Harding – Imagining my hands 57pt. 11e
62 Stan Walker – New takeover 89 pt. 1e
63 Jarryd James ft. Broods – 1000x. 81pt. 3e
64 Robinson – Don’t you forget about me. 52 pt. 6e
65 Stan Walker – Messages. 43 pt. 11e
66 Lore – Perfect places. 73 pt. 3e
69 Maaka – Written In The Stars  88pt. 4e
71 Lydia Cole – Blind Boy  65pt. 7e
73 Gin Wigmore – Black sheep 66 pt. 4e
74 Cialan McMeeken – City 90pt. 5e
76 Jackie Thomas – Worth It 101 pt. 2e
77 Brooke Fraser – Human 84e pt. 5e
78 Openside – I feel nothing 95 pt. 1e
80 Jordi Webber – Reasons 93pt. 1e
82 Drax Project – Woke Up Late 71 pt. 4e
83 Kimbra – Like They Do On The TV 56 pt. 7e
84 Nomad – All Of My Heart 74 pt. 3e
86 Tami Neilson – Manitoba Sunrise at Motel 6 33 pt. 14e
87 Janine – Too Late 82 pt. 7e
89 Robinson – Nothing to Regret 80 pt. 5e
90 Louis Baker – Fade 51 pt. 10e
94 Josie Moon – Call Me 9e 55 pt.
97 Alae – All Gived Up 10e 44 pt.
99 Thomston- Acid Rain
102 Kane Strang – Not Quite 14e 14 pt.
103 Nïka – Future Lover 9e 57 pt.

____________________________________________________________

[Flag of Norway]

NOORWEGEN

Vanronde 0 tot en met 14 speelde Sanne met Noorwegen. In ronde 19 nam Lara het over. Noorwegen won maar liefst 8  keer: Ronde 20,21,23,24,25,32,33 en 55

0 Fairytale – Alexander Rybak  72pt  5e
1 It took me by surprise – Maria Mena  27pt  16e
14 Salsa tequila – Anders Nilsen  28pt 18e
19 5 fine frøker – Gabrielle 91pt  5e
20 Take on me – A-ha  150pt  1e
21 In your arms – Nico & Vinz  109pt  1e
22 Aliens (her er jeg) – Ina Wroldsen  49pt  15e
23 Stole the show – Kygo ft. Parson James 106pt  1e
24 Over the sea – Frøder  112pt  1e
25 Running to the sea – Röyksopp  101pt  1e
26 En godt stekt pizza – Staysman & Lazz  38pt  9e
27 Outline – The Green Children  76pt  6e
28 Keep dreaming – CLMD 61pt  8e
29 Running with the wolves – Aurora  65pt  7e
30 Eg ser – Sissel  71pt  6e
31 Since last wednesday – Highasakite 45pt  13e
32 Rays of light – Broiler  94pt  1e
33 Alan Walker – Faded 126pt 1e
34 Kleerup feat. Susanne Sundfør – Let Me In 67pt 6e
35 Kygo – Stay 74pt 4e
36 Astrid – 2AM 53pt 10e
37 Casa Murilo – Sleeping With The Lights On 63pt 4e
42 Marit Larsen – I don’t want to talk about it. 69 pt. 8e
43 Typisk Norsk ft Alexander Rybak – Katastrofe. 77 pr. 2e
44 Mo – Heal. 64 pt. 6e
47 Madden – Alive. 91 pt 2e
48 Matoma & Becky Hill – False alarm. 57 pt. 7e
49 Gabrielle – Regn fra bla. 76 pt. 4e
50 Tix, the possy project – Versace 201. 46 pt. 13e
51 Monica Heldal – Boy from the north. 87 pt. 3e
52 Matoma & Astrid S – Running out. 93 pt. 2e
53 Tungevaag & Raaban – Wolf. 81. 4e
55 Ina Wroldsen & Broiler. Lay it on me. 100 pt. 1e
56 Morgan Sulele – Lakenet. 80 pt. 5e
57 Astrid S – Hurts so good. 119 pt. 1e
60 Leo Maracchioli – Hello 57 pt 9e
61 Morten Harket – Brother 62 pt. 9e
64 Nico & Vinz – When the day comes. 66 pt. 4e
69 Seeb – Breathe ft. Neev  80pt. 5e
70 Mørland – No Firewall  64pt. 7e
71 Fender Heist – Fighter (ft. Froder) 42pt. 11e
72 Tungevaag ft. Rabaan & Charlie – Russian Roulette 50 pt. 9e
73 Dagny – Backbeat 61 pt. 5e
74 Mørland – Skin 114 pt. 1e
75 Kygo ft. Justin Jesso – Stargazing 108 pt. 1e
76 Marcus & Martinus – Bae 39 pt. 10e
77 Sigrid – Don’t kill my vibe 85 pt. 4e
78 Morgan Sulele – Lakenet 74 pt. 4e
79 Julie Bergan – All Hours 7e 60 pt.
80 Maria Mena – Nevermind Me 70 pt. 6e
81 Rebecca – Who We Are 73 pt. 4e
82 Vidar Villa – Moren Din 27 pt. 14e
83 Sigrid – Strangers 64 pt. 6e
84 Alejandro Fuentes – Stars 75 pt. 2e
90 Matoma & The Vamps – Staying Up 39 pt. 13e
95 Alan Walker (feat. Sophia Samajo) – Diamond Heart 3e 95 pt.
97 Dagny – That feeding when 4e 73 pt.
98 Alan Walker – Tired 8e 56 pt.
103 Bjorn Eidsvåg – Eg Ser 11e 54 pt.

 

____________________________________________________________

OEKRAÏNE

Van ronde 7 tot en met 15 speelde Ilse met Oekraïne. Vanaf ronde 31 doet Johan dat. De beste score tot nu toe is de derde plaats.

7 Zazhyhay serdce – Ani Lorak  75pt  5e
8 Bez boyu – Okean El’zy  74pt  5e
10 Na tvoeya – Aida Nikolaychuk  57pt  8e
14 Ya idu v daleki hory – Plach Yeremii  12pt  20e
15 Zerkala – Ani Lorak & Grigory Leps  75pt  5e
31 Heroï ne vmirajut – Anastasia Pridhodko & Mikita Rubchenko  75pt  6e
32 Momo ne platsj – Tiana Roz  67pt  9e
34 Svyatoslav Vakarchuk – Taka, jak ti 60pt 8e
35 DZIODIO – Kadilak 33pt 13e
36 Kozak System – Brat za Brata 56pt 8e
37 Jamala – Zjaupupelas 60pt 6e
38 Christina Solovim – Trimai 82pt 4e
39 Okean Elzy – Ne Idi 44pt 11e
43 Christina Panachuk – Prisjagu dvitsi ne dajut. 19 pt. 17e
44 Marakesh – Zjedat. 38 pt. 12e
45 Green Gray – Pd dozjden.15 pt. 14e
46 The Hardkiss – Make Up. 27 pt. 11e
47 Christina Solovim – Pod oblatsk. 75 pt. 4e
48. Lama ft. Tonya Matviyenko – Mii milii. 26 pt. 16e
49 Marakesh – My favourite song. 43 pt. 14e
50 Dymna Sumish – Krina iluziy. 41 pt. 14e
51 Marakesh – Hand grenac. 45 pt. 12e
52 Boombox – Naodintsj. 31 pt. 14e
53 Okean Elzy – Ne Idy. 43 pt. 11e
54 Christina Solovim – Otse taja ste. 43 pt. 13e
55 Onuka – Time. 86 pt. 3e
56 Ignea – Alga. 81 pt. 3e
57 Anna Itsjenko – Ljine Katsja. 46 pt. 15e
58  S.W.A.Y. – Best Drug.69 pt. 5e
59 Tonya Matvienko – A mozje ti. 54 pt 9e
60 Kamyaniy Gist – Paint It Black 39 pt. 13e
61 Tin Sontja – Ichali Kozaki 18 pt. 15e
62 Maria Jaremchuk – Tivi Meni Ja 58 pt. 8e
63 Valentin Strikalo – Gorl 40 pt. 12e
64 Plats Eremi – Vana 15 pt. 16e
65 Kazka – Svjata. 56 pt. 10e
66 Mark Barskih – Moja ljubov. 35 pt. 11e
67 Okean Elzy – Sontse 25 pt. 14e
68 Lobada-Tvoi Glaza  39pt. 13e
69 Oekraïne – Druga Rika – Dotik  38pt. 11e
70 Marakesh – Время Дождей (Vremja Dozjdei)  16pt. 13e
85 Marakesh – Oskolki 19 pt. 18e
94 Joker – The Hardkiss – Мелодія (Melodie) 1e 93 pt (Martin van Dal)
95 Joker – NK (Nastya Kamenskih) – Peligroso 11e 44 pt. (Martin van Dal)
99 Joke – Kazka-Plakala 8e 64 pt. (Nils Schrijver)
104 Joker – Jamala-Chomu Kvity Mayut Ochi (Nils Schrijvers) 6e 66 pt.

____________________________________________________________

OOSTENRIJK

Vanaf ronde 21 speelt Corneel met Oostenrijk. Vanaf ronde 34 nam Marcel het over. De 6e plaats in ronde 56 is tot nu toe het beste resultaat.

21 Heroes – Conchita Wurst   38pt  13e
22 Listen to Leena – The Sailors  14pt  19e
23 Ich liebe dich – Eric Papilaya  82pt  4e
24 Amoi seg’ ma uns wieder – Andreas Gabalier  51pt  8e
25 Ich hör’ auf mein Herz – Christina Stürmer  53pt
34 Leo Arberer – Österreicher 32pt 18e
35 Leni Polar ft. Nick Minus – Animals 34pt 12e
56 Olympique – The reason I came. 72 pt. 6e
71 Nathan Trent – Like it is  49pt. 10e

____________________________________________________________

[Poland]

POLEN

Alleen in ronde 8 speelde Anja met Polen. In ronde 22 nam Rob het over. Het land werd 4e in ronde 22, de beste score tot nu toe.

8   Been a fool – Tatiana Okupnik  39pt  15e
22 Sen o przyszlosci – Sylwia Greszczak  85pt  4e
23 Mala prawda  – Basta  32pt  15e
29 Thank you very much – Margareth  57pt  9e
30 Wszystko trzeba przezyc – Andrzey Piaseczny  66pt  8e
32 Such is life – Michal Szpak  75pt  6e
33 Margaret – Cool me down 69pt 6e
37 Grzegorz Poloczek – Od dna do dna 29pt 13e
41 Sylwia Greszczak – Tamta Dziewcyna -55 pt – 7e
43 Zakopower – Drugie pol. 44 pt.16e
44 Brathanki – Mamo ja nie. 49 pt. 8e
49 Sylwia Grzeszczak – Kiedy tylko spojzre. 45 pt. 12e
51 Donatan & Maryla Rodowicz – Pelnia. 53 pt. 9e
53 Kayah, Bregovic & Goran – Prawy do lewego. 39 pt. 12e
60 Michal Szpak – I’m so excited 47 pt. 12e
72 Zakopower – Kto nas wola 65 pt. 5e
73 Kamil Bednarek – Poczuj Luz 29 pt. 14e
75 Lulajze Jezeniu – Filharamonii krakowskiej 12 pt. 17e
79 Edyta Gorniak – Don Andremoda 13e 44 pt.
82 SŁAWOMIR – Ty mała znów zarosłaś 12 pt. 16e
85 Sylwia Grzeszczak – Ksiezniczka (prinses) 82 pt. 5e
86 Grzegorz Hyży – Niech pomyślą, że to ja 51 pt. 10e
87 Natalia Przybysz – Dzieci Malarzy (Kinderen van schilders) 10 pt. 16e
89 Margaret – In My Cabana 25 pt. 15e
91 Męskie Granie Orkiestra 2018 (Kortez, Podsiadło, Zalewski) – Początek (Begin) 59pt. 7e
93 Isabell Otrebus – Voiceless 80 punten 5e


Portugal____________________________________________________________

PORTUGAL

Vanaf ronde 0 speelde Curt met Portugal. No Stress werd in ronde 7 vierde, de beste score tot nu toe, net als Like Us in ronde 9, en Primeira dama in ronde 19

0 O meu coração não tem cor – Lucia Moniz  34pt  13e
2 Às vezes – D.a.m.a.  65pt  6e
4 És o meu final feliz –  David Antunes & Vanessa Silva  49pt  12e
5 Não te quiero mais – David Antunes & Vanessa Silva  42pt  12e
7 Everytime – No Stress  77pt  4e
9 The signs – Like Us  75pt  4e
12 Tu e eu – Diogo Piçarra  87pt  5e
14 Parte-me o pescoco – Agir  24pt  19e
16 Há mulheres e mulheres – Landrick  65pt  8e
18 A noite ao contrário – Mickael Carreira  52pt  9e
19 Primeira dama – David Carreira  96pt  4e
20 Un Portugais – Linda de Sousa  22pt  16e
22 Não faço questão – D.a.m.a. & Gabriel o Pensador  33pt  16e
24 Melhor de mim – Mariza  48pt  9e
27 Dizer que não – Dengaz ft. Maya  81pt  5e
29 Não vai – Djodje  47pt  13e
30 Heaven – Carolina Deslandes  38pt  15e
33 HMB ft. Carminho – O Amor é Assim 31pt 16e
49 Soulplay – Eu te amo. 33 pt. 16e
53 David Foncesca – Kiss me, oh kiss me. 64 pt. 8e
54 Aurea – I did’nt mean it. 58 pt. 9e
56 Kika – If this is love. 17 pt. 17e
64 Richie Campbell – Better than today. 50 pt. 7e
66 Fernando Daniel – Espera. 61 pt. 8e
69 Mia Rose – Take my hand  30pt. 12e
72 Paulo Sousa – Onde quero estar 62 pt. 6e
74 Marta Carvalho – Porque 57 pt. 7e
76 Rui Andrade – Confia Em Mim 72 pt. 4e
78 Ivo Lucas – Amor des leixado 42 pt. 12e
79 Marco Rodrigues – O Tempo. 8e 58 pt
81 Diogo Piçarra – “Canção do Fim” 98 pt. 1e
82 Amor Electro – Procura por mim 27 pt. 3e
88 David Carreira – És Só Tu feat Inês Herédia 86 pt. 3e
92 Luís Sequeira – Tudo Ao Contrário 29 pt. 13e
95 Fernando Daniel – Mágoa 6e 63 pt.
97 Fernando Daniel – Voltas 5e 71 pt.
98 Nuno Ribeiro – Longe 3e 86 pt.
102 David Fonseca – Oh My Heart 10e 51 pt.

____________________________________________________________

[Flag of Puerto Rico]

PUERTO RICO

Slechts één ronde, in ronde 1, deed Puerto Rico mee dankzij Ron. Puerto Rico werd toen zeventiende.

1 Dandote – Magnate ft. Nicky Jam  23pt  17e
____________________________________________________________

[Romanian flag]

ROEMENIË

Vanaf ronde 0 tot en met 15 speelde Hilbert met Roemenië. In Ronde 4 won de groep Voltaj voor de Roemenen.

0 Zaleilah – Mandinga  29pt  14e
1 Noapte calda – Bere Gratis ft. Sore  33pt  16e
3 Ghita – Cleopatra Stratan  44pt  13e
4 De la Capat – Voltaj  106  1e
7 Si ingerii au demonii lor – Dan Bittman  37pt  16e
9 Pe aripi de vant – Delia  63pt  8e
10 Toca toca – Fly Project  47pt  9e
12 Nu sunt – Nicoleta Nuca  52pt  11e
13 Soapte – Jo  78pt  6e
14 Da mama – Delia  100pt  2e
15 Bailo – Andrea Balan  38pt  15e

____________________________________________________________

Russian flag

RUSLAND

In ronde 11 en 12 speelde Hendrik met Rusland, in ronde 21 nam Marcel het over. Vanaf ronde 55speelt Anna met Rusland.Sergey Lazarev behaalde met een tweede plaats de beste score.

11 Milaya – Phillip Kirkorov  13pt  20e
12 Spektakl okonchen – Polina Gagarina 72pt  8e
21 7 wonders – Sergey Lazarev  108pt  2e
23 V ob’yatiyakh Mary – GRAY  84pt  2e
25 Hushaby lullaby  – Potap & Nastya  70pt  5e
27 Beautiful now – Zedd ft. Jon Bellion  91pt  3e
29 Nevesta – Yegor Krid  46pt  14e
31 Ona vernetsya – Mband  46pt  12e
33 Nina Sublatti – I’ve Got An Idea 86pt 5e
35 Burito feat. Enka – Do you know 26pt 14e
42 DJ Smash & Alex Gaudino ft Dhany – Moscow never sleeps. 54 pt. 11e
47 Sergey Lazarev – Breaking away. 50 pt. 11e
55 Vitas – Opera N2. 37 pt. 15e
56 Sergej a Lazarev – Breaking away. 51 pt. 10e
57 Valeria – Éclat. 76 pt. 6e
58 Bepa ????? – Mamoska. 65 pt. 7e
59  Valeria – Otpusti Menaya. 47 pt. 11e
60 Vitas – Skyfall 23 pt. 14e
61 Aleksandr Kogan – Uto logo Brosil 37 pt. 13e
62 Grigory Leps – A glass of vodka on the table 18 pt. 14e
64 Aleksandr Kogan – Kto pridumal mir. 25 pt. 15e
66 Alsou – Ya tebya ne pridumala. 60 pt. 9e
88 Polina Gagarina – Dramy Bol’she Net 64 pt. 6e
90 Brandon Stone – Stroptivaya 58 pt. 8e
92 LOBODA – SuperSTAR 51 pt. 11e
97 Tim3bomb – Magic 12e 37 pt.
99 IOWA – Я заболела тобой 16e 6 pt.
101 Polina Gagarina – Melankholiya 5e 62 pt.
104 Dima Bilan – Derzhi (Wacht) 3e 78 pt.

____________________________________________________________

[Flag of Serbia]

SERVIË

Vanaf ronde 0 t/m 5 speelde Lara met Servië, sinds ronde 16 heeft Rob het stokje overgenomen. Tweemaal werd Željko Joksimović tweede voor het land, eenmaal deed Ministarke dat.

0 Nije ljubav stvar – Željko Joksimović  89pt  2e
1 Ludak kao ja – 
Željko Joksimović  87pt  2e
3 Nothing but the faith – Šasa Kova
čević  63pt  8e
4 Prisla – Lexington  68pt  8e
5 100% – Amadeus Band  48pt  10e
16 Dobro sam prosla – Ceca  69pt  7e
17 Kavez – Marina Visković  29pt  18e
18 Ista ja – Adil  28pt  18e
19 More tuge – Severina & Saša Matić  60pt  8e
20 Sine vrati se – Tomislav Ivsic  26pt  15e
21 Udji slobadno – Lepa Brena  27pt  18e
24 Nadji novu ljubav – Saša Matić  26pt  14e
25 Cisto da znas – Pedja Medenica  30pt  12e
26 Angels are singing – Serbian Christmas Artists  20pt  13e
27 Sama i nervozna – Marija Serifovic  74pt  8e
28 Gram emocija – Ministarke  89pt  2e
31 Ne pitaš za mene – Ivan Zak  76pt  5e
34 Lexington Band – Cija si to andjele moj mali 71pt 4e
35 Zeljko Josimovic & Tony Cetinski – Zabluda 55pt 8e
36 Vlado Georgiev – Zivim da te nadjem 50 12e
38 Dzenan Loncarevic – Laufer 54pt 10e
42 Emina Jahovic – Lolo. 56 pt. 10e

____________________________________________________________

[Flag]

SPANJE

Vanaf ronde 0 speelde Juan met Spanje. Driemaal haalde Spanje Goud: in ronde 39 en 44

0 Quedate conmigo – Pastora Soler  86pt  3e
1 Frenar ereno – Vanesa Martín  55pt  10e
2 Comprende (it’s over) – Sweet California  31pt  15e
3 Paris – La Oreja de Van Gogh  65pt  7e
4 Under your skin – Raul Gómez  66pt  9e
5 Al Norte – Mr. Kilombo  25pt  17e
6 Y ahora tu – Carmen Lemos  55pt  9e
7 Olvide respirar – India Martinez & David Bisbal  48pt  12e
8 Oculta realidad – OBK  49pt  12e
9 Enamorate – Dvicio  89pt  2e
12 Welcome – Marta Sánchez  88pt  4e
13 El huracán – Soraya Arnelas ft. Vega  71pt  7e
14 Vamos el bailar  – El Mentón de Fogarty  32pt  17e
15 2502 – Second  44pt  13e
17 En un solo dia – Morat  68pt  7e
19 Every day, every night – Russian Red  56pt  10e
20 Quiero – Julio Iglesias  49pt  9e
21 Mi guapo – Bebe  31pt  16e
22 Pena penita pena – Lolita 52pt  13e
23 No importa que lleva – Efecto Pasilo  61pt  7e
24 No te marchas jamas – La Oreja de Van Gogh & David Demaría  43pt  11e
25 Er perche – Aire K Respiro  25pt  15e
26 Asi soy yo – Kiko Rivera  68pt  5e
27 Todo termino – Abraham Mateo  50pt  10e
28 Locomenia – Imperium  67pt  7e
30 New life – Fuel Fandango  58pt  10e
31 Días de alegría – Salvador Beltran  70pt  8e
32 Te mentiria – Jere  54pt  12e
33 Geometria polisentimental – Fangoria
33 Fangoria – Geometria Polisentimental 36pt 14e
34 Miss Caffeina – Mira Como Vuelo 47pt 14e
35 Izal – Copacabana 61pt 6e
37 JUDITH ELVAR – A ver como solucionas el mundo 55pt 8e
38 DANI MARTIN – ESTRELLA DEL ROCK 34pt 16e
39 XUSO JONES – VICTORIOUS 89pt 1e
41 Morat – Yo mas te adoro. 84 pt. 4e
43 The Pepper Pots – Wanna blindly trust in you. 75 pt. 5e
44 Mago de Oz – Fiesta de pagan. 87 pt 1e
45 Anael – Glow. 78 pt. 4e
46 Jaime Terron – Tierra. 65 pt. 5e
47 XRIZ – Mi corazon. 62 pt. 7e
48 David Bisbal – antes que no. 72 pt. 4e
49. La casa Azul – Podria ser peor. 46 pt. 11e
50 Rafa Blas – Vivir morir. 67 pt. 5e
51 Sole Gimenez – Enamorada. 100 pt. 2e
52 Javi Soleil – Ya no te pue. 63 pt. 6e
53 Breqette – No enemy. 75 pt. 5e
54 Love of Lesbian – Cuando no me ves. 40 pt. 14e
55 Manel Navarro – Candle. 55 pt. 8e
56 Maika – Momento Critico. 58 pt. 8e
57 Fangoria – Espectacular. 62pt. 8e
59  Fruela – Live it up. 71 pt. 2e
60 Daniel Diges – Help, ayudame 63 pt. 6e
62 Danni Ubeda ft. DR Verlasquez – Será mía 65 pt. 5e
63 Diana Navarro – La reine de occidente. 54 pt. 8e
64 Camela – Cuando zarpa al amor. 34 pt. 13e
65 Blas Canto – In your bed. 71 pt. 4e
67 Vetusta Morla – Copenhague 44 pt. 12e
68 Miss Caffeina – Desierto 39 pt. 12e
69 Entremares – Mas no puedo 64 pt. 7e
70 Javi Soleil – Alas Mojadas 77 pt. 4e
71 Leiva – La llamada 69 pt/ 3e
72 Estopa & Rozalen – Vivir 36 pt. 10e
73 Natalia ft. DKB – Un poco de mi 60 pt. 6e
74 Blas Cantó – Drunk and impossible 67 pt. 6e
75 Vetusta Morla – Te lo digo ti 43pt. 12e
77 Leiva – Sincericidio 41 pt. 11e
78 Malena Gracia – Despertar 11 pt. 16e
79 Miriam – Lejos de tu piel 16e 18 pt.
80 Enrique Iglesias – EL BAÑO ft. Bad Bunny 56 pt. 11e
81 Antonio José – Me Olvidé 94 pt. 2e
82 Natalia – Solo tú 68 pt. 5e
83 Elefantes – Cada vez 27 pt. 14e
84 Aitana Ocaña ft. Ana Guerra – Lo Malo 77pt. 1e
85 Melendi – Mirame 51 pt. 13e
86 Blas canto – Él no soy yo 108 pt. 2e
87 Alvaro Soler – La cintura 86 pt. 5e
88 Roi Méndez – Por una vez más 64 pt. 7e
89 Zaz & Pablo Alboran – Sous le ciel de Paris 61 pt. 9e
90 Brisa Fenoy – Free 40 pt. 12e
91 Ana Guerra & Juan Magan – Ni La Hora 40 pt. 10e
92 Alvaro Soler – Ella 99 pt. 1e
93 Malu – Ciudad de Papel 115 punten 1e
94 David DeMaria & Sergio Dalma – Precisamente Ahora 8e 60 pt.
97 Melendi – Cenizas En La Eternidad 13e 35 pt.
98 Monica Naranjo – Jamás 5e 85 pt.
99 Pablo O Al Boran – Tu Refugio 7e 70 pt.
101 Antonio José ft. Maite Perroni – Si Tu Quisiers 11e 39 pt.
103 Fangoria – De Que Me Culpas 3e 81 pt.
104 Rosalia – Me Quedo Contigo 8e 57 pt.

____________________________________________________________

[Thailand]

THAILAND

Alleen in ronde 14 speelde Peter met Thailand. Candy Mafia werd in die ronde 14e.

14 My boy – Candy Mafia  42pt  14e
90 Da Endorphine – Yah Ting Fun 37 pt. 14e
96 
Genua De Souza -Tired 12e 42 pt.
99 Janine Weigel-Strangled love 9e 53 pt.
101 Atime showbiz- de wang toekeren 12e 38 pt.

____________________________________________________________

[Flag of Czech Republic]

TSJECHIË

Sinds ronde 21 speelt Marco met Tsjechië. Kryštof haalde met een 2e plaats de beste score tot nu toe.

21 Corrida – Kabát  55pt  9e
22 Heart of stone – The Prostitutes  64pt  8e
23 Saman – Kabát  27pt  17e
24 Sunshine – The Prostitutes  65pt  7e
25 Tak mi to teda nandey – Wanastowi Vjecy  7pt  16e
26 Kapke krve – Wanastowi Vjecy  21pt  12e
28 Dole v dole – Kabát  34pt  15e
29 Ty a já – Kryštof  104 pt  2e
30 Ztracis – Marek Ztraceny  58pt  10e
31 Nech boze da – Milanom Španom 36pt  17e
32 Superstar – Emma Drobna Čerešně
33 Tereza Kerndlová – Tepe Srdce Mý 35pt 15e
90 Lucie Bílá – Requiem 9 pt. 18e
91 Mikolas Josef – Free 59 pt. 6e
92 Ewa Farna – Na ostří nože 60pt. 9e
93 Mandrage – Motýli 30 punten 15e
94 Michal Hruza – Zakázané uvolnění 13e 50 pt.
95 Sebastian – Toulavá 14e 35 pt.
96 Ewa Farna – Maska (I need a hero) 10e 54 pt. 

———————————————————————————————-

Afbeeldingsresultaat voor trinidad en tobago vlag

Trinidad & Tobago

Alleen in ronde 85 speelde Petra met Trinidad&Tobago. Lucy werd in die ronde 11e

85 Destra – Lucy 59 pt. 11e

____________________________________________________________

[Flag of Turkey]

TURKIJE

Van ronde 3  t/m  17 speelde Marcel met Turkije. Het land werd toen elfde met Sila.

3 Reverans – Sila  51pt  11e
5 Kalbe kiralık aşklar – Ferhat Göçer  28pt  16e
6 Aşk – Sertab Erener ? Demir Demircan  37pt  16e
15 Superman – Hadise  50pt  12e
17 Sultanlar aşkina – Can Atilla   49pt  14e
61 Cécillia ft. Eve Selon – O la la 77 pt. 5e
63 Demet Evgar – Farketmeden. 88 pt. 1e
65 
Toygar Işıklı – Hayat Gibi. 79pt. 2e
67 Edis – Çok çok  61pt. 7e
71 Gulsen – Bangir Bangir  61pt. 8e
73 Demet Akalin – Ah ulan sevda 56 pt. 8e
74 Ersay Üner –  İki Aşık 25 pt. 16e
78 Nilipek – Gömülür 30 pt. 14e
88 Aleyna Tilki – YALNIZ ÇİÇEK 35 pt. 14e
89 Tuğçe Kandemir – Bu Benim Öyküm 17 pt. 18e
95 Tarkan – Yolla 7e 51 pt.
96 Murat Boz – Ucurum 2e 80 pt.

____________________________________________________________

[Flag of the United Kingdom]

VERENIGD KONINKRIJK

Van ronde 4 t/m 15 speelde Jan met het Verenigd Koninkrijk, van ronde 16 t/m 23 Hilbert, sinds ronde 25 Ron. De Britten wonnen driemaal: in ronde 14 met London Grammar, in ronde 22 met Adele, en in ronde 52 met Rag’nBone Man.

4 Thinking out loud – Ed Sheeran  84pt  3e
5 Love me like you do – Ellie Goulding  89pt  2e
6 I’m not the only one – Sam Smith  86pt  3e
10 Up – Olly Murs ft. Demi Lovato  74pt  6e
11 Doing it – Charli XCX ft. Rita Ori  36pt  17e
13 On day like this – Elbow  42pt  13e
14 Strong – London Grammar  140pt  1e
15 Black magic – Little Miz  34
16 Omen – Sam Smith  43pt  14pt
17 Light – Stevie McCrorie 38pt  16e
18 Unmissable – Gorgon City ft. Zak Abel  52pt  9e
19 Whistle for the choir – The Fratellis  57pt  9e
20 Total eclipse of the heart – Bonnie Tyler   114pt  3e
21 Come and get it – John Newman  77pt  6e
22 Hello – Adele 133pt  1e
23 Imagine – Emei Sandé  43pt  13e
25 Thank you – Will Young  44pt  10e
27 Dangerous – Hollaphonic ft. Vince Kidd  34pt  14e
28 Birds – Coldplay  51pt  12e
29 Power games – Natasha Bedingfield ft. Stanfour  66pt  6e
30 Turn off the light – Zedd ft. Lily Allen  21pt   17e
31 Ex’s & Oh’s – Elle King  42pt  14e
32 Writings on the wall – Sam Smith  67pt  9e
34 Birdy – Keeping your head up 79pt 3e
36 Boy George – I don’t love you 49pt 13e
38 James Bay – Scars 45pt 12e
39 Coldplay – Up en up 42pt 12e
40 Simply Red – Holding back the years 40pt 11e
41 Calvin Harris ft Rihanna – This is what you came for.63 pt. 6e
42 Calum Scott – Dancing on my own. 78 pt 4e
43 George Ezra – Listen to the man. 76 pt. 3e
44 Kevin Simm – Agian. 36 pt. 13e
48 James Arthur – Say you let go. 81 pt. 3e
49. Clean Bandit ft. Sean Paul ft. Anne Marie – Rockabye. 96 pt. 2e
50 Little Mix ft Jason Derulo. Secret Love song. 62 pt. 10e
51 Little Mix – Black Mgic. 67 pt. 4e
52 Rag’n’Bone Man – Human. 94 pt. 1e
53 Sigma ft Birdy – Find me. 39 pt. 13e
55 Sigala ft Bryn Christopher – Sweet Lovin’. 42 pt. 13e
56 Coldplay ft Chainsmokers – Something like this. 48 pt. 11e
57 Take That – Giants. 68 pt. 7e
58  Alison Moyet – Other. 57 pt 10e
66 Dua Lipa – New rules. 66 pt. 7e
67 Ed Sheeran – Bibia Be Ye Ye 72pt. 5e
68 James TW – When you love someone  74pt. 5e
69 Zayne – Still got time  20pt. 13e
70 James TW – Ex  32pt. 12e
74 Harry Styles – Kiwi 35 pt. 11e
75 The Cinematic Orchestra – To build a home 58 pt. 10e
77 Calum Scott – Rythim inside 102 pt. 1e
78 Charlie XCX – Boys 49 pt. 10e
79 Jax Jones – Breathe 4e 76 pt.
80 Elbow – Lippy kids 51 pt. 13e
82 Dua Lipa – IDGAF 50 pt. 10e
84 Marshmello & Anne-Marie – FRIENDS 52 pt. 9e
85 Olly Murs – You Don’t Know Love 74 pt. 8e
86 Sam Smith – Pray ft. Logic 45 pt. 11e
87 Anne Marie – 2002 62 pt. 8e
89 Tom Walker – Leave a Light On 105 pt. 1e
90 Taylor Swift – End Game ft. Ed Sheeran, Future 32pt. 16e
91 The Vamps – Just my type 96 pt. 2e
96 Calvin Harris ft. Sam Smith – Promises 9e 58 pt.
98 Dua Lipa ft. Andrea Bocelli – If Only 7e 58 pt.
102 James TW – Soldier 5e 83 pt.
103 George Michael – Freedom 15e 32 pt.

____________________________________________________________

[U.S. flag]

VERENIGDE STATEN

Vanaf ronde 1 speelde Anja met de Verenigde Staten. Zeven maal werd er goud gewonnen: In ronde 17, 31,32,34,42 , 56 en 59

1 Uptown funk – Bruno Mars ft. Mark Ronson  60pt  8e
3 Better half of me – Jonathan Mendelsohn ft. Dash Berlin  73pt  5e
4 The curse of the sad mummy – Christian Linke  75pt  6e
5 The lion the beat the beat – Grace Potter & The Nocturnals  76pt  6e
6 Shatter me – Lizzy Hale ft. Lindsey Stirling  74pt  5e
9 A beautiful lie – 30 Seconds To Mars  85pt  3e

10 Young love – Eli Lieb  81pt  4e
11 See you again – Wiz Khalifa  89pt  6e
12 Paris (ooh la la) – Grace Potter & The Nocturnals  27pt  19e
14 Something’s gotta give – All Time Low  64pt  9e
16 Shut up and dance with me – Dance The Moon  101pt  3e
17 The chamber – Lenny Kravitz  113pt  1e
19 Never get to heaven – Sarah Blaine  55pt  12e
20 Love is a battlefield – Pat Benatar  98pt  4e
21 Stonecold – Demi Lovato  87pt  4e
22 Imaginary – Brennan Hart & Jonathan Mendelsohn 79pt  5e
24 Focus – Ariana Grande  39pt  13e
27 Me and my girls – Selena Gomez  33pt  15e
28 Black roses – Clare Browen  56pt  10e
29 Love again – Pentatonix  98pt  4e
31 Runnin’ (lose it all) – Naughty Boy ft. Beyoncé & Arrow Benjamin  138pt  1e
32 Till it happens to you – Lady Gaga  94pt  1e
33 Up in the air – 30 seconds To Mars
33 Thirty Seconds To Mars Up in the air 59pt 8e
34 Eli Lieb & Steve Grand – Look away 127pt 1e
35 Demi Lovato – Stone Cold 80pt 3e
36 Joe Bonamassa – Different Shades of Blue 88pt 2e
37 Evanescence – Going Under 72pt 3e
38 Disturbed – The light 46pt 11e
39 USA – Usher – Crash 69pt 4e
40 V. Bozeman – What Is Love 61pt 7e
41 Twenty one pilots – Ride. 51 pnt. 10e pl
42 Evanescene – Bring me to life. 94 pt. 1e
43 30 Seconds to Mars – This is war, 51 pt. 12e
44 Adam Lambert – If I had you. 71 pt. 3e
45 The Pretty Reckless – Heaven knows. 55 pt. 8e
46 30 Seconds to Mars – Hurricane. 50 pt. 9e
47 Sarcasm – Get Scared. 27 pt. 14e
49 Twentyone Pilots – Heathens. 61 pt. 6e
52 Get scared – Badly Broken. 54 pt. 12e
54 Kings of Leon – Beautiful War. 59 pt. 8e
56 Lyon Hart – Falling for you. 106 pt. 1e
57 Linkin Park – Final masquerade. 58 pt. 9e
59 Todrick Hall-Haterz. 76 pt. 1e
60 Pentatonix ft. Jason Derulo – If I ever fall in love 91 pt. 1e
61 Imagine Dragons – Believer 70 pt. 7e
62 The White Buffalo – Come join the murders 68 pt. 4e
65 Lhasa de Sela – Rising. 48 pt. 10e
68 Syml – Fear of the water 79 pt. 3e
70 5 Finger Death Punch – Gears of war – Far from home  71pt. 6e
73 Camila Cabello ft. Young Thug – Havana 59 pt. 7e
75 Luis Fonsi ft. Demi Lovato – Echame la culpa 81 pt. 4e
76 League of Legends Music – As we fall 48 pt. 9e
77 Portugal, The Man – Feel it still 90pt. 3e
78 Imagine Dragons – Whatever it takes 78 pt. 2e
79 Sofi Tukker ft. NERVO, the Knocks & Alisa Ueno – Best Friend 12e 46 pt.
81 The White Buffalo – The Whistler 50 pt. 9e
82 Molly Kate Kestner – Prom Queen 91 pt. 3e
83 Imagine Dragons – Friction 47 pt. 9e
85 Todrick Hall – Over the rainbow87 pt. 3e
86 Paint – After ever after 2 31 pt. 15e
87 The Backstreet Boys – Don’t go breaking my heart 62 pt. 9e
89 XXXTentacion – Sad 22 pt. 17e
91 Katelyn Tarver – You don’t know 87 pt. 3e
93 Ariana Grande – God is a woman 57 punten 8e
94 We Three – Tearful 2e 93 pt.
97 Alaska Thunderf8ck – Anus 17e 23 pt.
101 CNCO – Se Vuelve loca 8e 42 pt.
102 Carrie Underwood – Love Wins 1e 111 pt.
103 RuPaul – Sissy that walk. 8e 68 pt.

____________________________________________________________

[Flag of South Africa]

ZUID-AFRIKA

Alleen in ronde 2 speelde Hilbert met Zuid-Afrika. In ronde 8 nam Ron het van hem over en speelde met het land tot en met ronde 22. Dewald werd in ronde 9 vijfde, de beste score tot nu toe.

2 Skinny blues – Jeremy Loop  51pt  10e
8 Footprints in Africa – Nadine  22pt  18e
9 So eensaam – Dewald  70pt  5e
14 I will be strong – Nadine  44pt  12e
15 Stop, wag, bly nog ‘n bietje – Brendan Peyper  62pt  9e
16 Pianoman – Brendan Peyper  40pt  16e
19 Terugveg tweegeveg – Black Era ft. Bouwer Bosch  24pt   17e
20 Pata pata – Miriam Makeba  51pt  8e
21 Een dag as ons groot is – Dewald Wasserfall  49pt  10e
22 Sal oorlog vir jou maak – Adam  50pt  14e
74 Mindz Alblaze – Godessa 31 pt. 13e
75 The Parletones – Push me to the floor 60 pt. 9e
77 Koos Kombuis – Lisa se klavier 31 pt. 12e
79 Stellenbosch University choir – Say something 14e 37 pt.
80 HI-5 – Versoeking 59 pt. 8e

____________________________________________________________

[South Korean flag]

ZUID-KOREA

Vanaf ronde 4 speelde Corneel met Zuid-Korea. Kima Tae Wo behaalde in ronde 15 de beste score tot nu toe: een derde plaats.

4 No other – Super Junior  30pt  14e
5 Boy eojulge (I will show you) – Ailee  82pt  4e
6 Paradise – Infinite  15pt  14e
7 Go your way – CNBlue  43pt  15e
8 Heaven – Ailee  72pt  6e
13 Crazy – 4Minute  32pt  15e
14 Hurt locker – 9Muses  43pt  13e
15 Resemblance – Kim Tae Woo  106pt  3e
16 Knee – IU  22pt  19e
17 Guilty – Seung Yeon  64pt  8e
19 Heal the world – CBS’s Childrens Choir 17pt  18e
27 Don’t stop the music – 2NE1  39pt  13e
28 Lucifer – SHINee 19pt  16e
29 Cry again – Davichi  40pt  16e
30 Love me right – EXO  10pt  19e
31 Fantastic baby – Big Bang  30pt  19e
32 Super love – Dami Im  76pt  5e
33 Gladiator – Dami Im 61pt 7e
33 Dami Im – Gladiator 61pt 7e
36 Ailee – Mind your own business 38pt 17e
37 Urban Zakapa – I don’t love you 36pt 12e
38 Zuid-Korea – Priscilla Ahn – Fine on the outside 36pt 15e
39 Lim Kim – Rain 33pt 13e
41 2NE1 – I am the best. 32 pr. 13e
42 Unicorn – Blink blink. 33 pt. 14e
43 R3hab ft Amber & Luna – Wave. 53 pt. 11e
44 I.O.I. – Whatta man. 33 pt. 15e
45 Kolaj & Eric Nam – Into you. 63 pt. 7e
46 Nataly Dwan & David Choi – We still got us. 64 pt. 6e
47 Red Velvet – Happiness. 22 pt. 15e
55 B1A4 – A lie. 5 pt – 17e
61 Lee Sun Hee – Fate 94 pt. 1e
62 Roy Kim – Egoist 45 pt. 13e
63 Lee Hi – Breathe. 51 pt. 9e
64 Noel – Your voice. 45 pt. 11e
65 Rainbow ft. Crush – Rainbow. 50pt. 8e
71 SF9 – O Sole Mio  39pt. 12e
72 Taeyang – Eyes, nose, lips 56 pt. 8e
73 Soyou and Sung Si Kyung – I still 40 pt. 12e
78 KCM – Dawn 57 pt. 8e
79 Ailee – Evening Sky 3e 85 pt.
81 Kara – Step 30 pt. 14e
82 HIGH4 ft IU – Not spring, love or cherryblossom 17 pt. 15e
85 Kim Tae Woo & Little Giant – To Mother 20 pt. 17e
86 YOONA – To You 38 pt. 13e
87 TVXQ! – The chance of love 50 pt. 11e
89 10cm – Help 58 pt. 10e
91 MAMAMOO – Egotistic 104 pt. 1e
93 Shin Yong Jae – The reason why I became a singer 82 punten 4e
96 Ailee – U&I 8e 66pt.
97 Super Junior feat Reik – One More Time (Otra Vez) 16e 29 pt.

____________________________________________________________

[Flag of Sweden]

ZWEDEN

Vanaf ronde 0 speelde Nils met Zweden. Zweden won 5 maal: In Ronde 29,30, 43 en 53 en 58

0 Kärleken är – Jill Johnson  63pt  6e
1 Mitt hjärta blöder – Veronica Maggio  44pt  13e
2 Slå mig hårt i ansiktet – Thomas Sternström  57pt  7e
10 No, I don’t remember – Anna Ternheim  82pt  3e
11 White foxes – Susanne Sundfør  78pt   8e
12 Ta mig tilbaka – Darin 102 pt  2e
13 Sun is shining – Axwell & Ingrosso  99pt  3e
14 When you really loved someone – Agnetha Fältskog  89pt  3e
20 The day before you came – Abba  114pt  3e
25 Så som i himlen – Danny Saucedo ft. Tenta Gospel  84pt  3e
26 Hope and glory – Måns Zelmerlöw  65pt  6e
29 Not too young – Sabina Ddumba  120pt  1e
30 Freak – Molly Sandén  115pt  1e
31 Dying for you – Otto Knows ft. Lindsey Stirling & Alex Aris  90pt  3e
33 Brinner i brösted – Danny Saucedo ft. Malcolm B
33 Dany Saucedo ft. Malcolm B – Brinner I Brösted 118pt 2e
34 Nick Jonas & Tove Lo – Close 67pt 7e
39 Molly Sanden – Phoenix 79pt 3e
40 PETRA MEDE & MÅNS ZELMERLÖW – Love love peace peace 25pt 14e
41 Sabina Ddumba – Scared for life. 95pt. 2e
43 Laleh – Some die young. 89 pt.1e
44 Peter, Bjorn, John – Dominos. 42 pt. 11e
51 Jill Johnson – Himlen ar oss. 64 pt. 5e
53 Takida – Heaven stay. 98 pt. 1e
54 Say lou Lou – Julian. 50 ot. 11e
55 Kent. Da som nu for altid. 40 pt. 14e
58 Clean Bandit  feat. Zara Larsson– Symphony. 98 pt 1e
59 Rhys – Last Dance. 56 pt. 7e
63 Joakim Lundell ft. Arhult – My addiction. 49pt. 11e
67 Danny Saucedo Jag far inte nog 72 pt. 6e
68 Sabina Dumba – Effortless 54 pt. 8e
71 First Aid Kit – My Silver Lining 80 pt. 1e
72 Darin – Ja må du leva 74 pt. 3e
74 Joakim Lundell ft. Sophie Elise – Only human 98 pt. 2e
75 Bada nu ft. Triad – Tänd ett ljus 43 pt. 11e
79 State of Sound – Heaven 11e 51 pt.
80 Lykke Li – Get Some, 32 pt. 15e
81 Veronica Maggio-20 questions (from Bergman’s Reliquary) 62 pt. 6e
82 Felix Sandman-Every single day 94 pt. 2e
85 Titiyo-Come along 77 pt. 7e
91 Felix Sandman-Imprint 75 pt.5e
94 Alesso-Remedy 5e 76 pt.
96 Molly Sandén-Sand 6e 68 pt.
97 Smith & Thell ft.Swedish jam factory-Forgive me friend 6e 70 pt.
101 Jonathan Johansson-No rest for me 6e 48 pt.
102 Kygo ft. Sandro Cavazza-Happy now 11e 45 pt. 

 

____________________________________________________________

[Flag of Switzerland]

ZWITSERLAND

Vanaf ronde 11 speelt Ron met Zwitserland. De beste score, een zevende plaats, werd in ronde 12 door Daniel Kandlbauer behaald.

11 Stranger in this world – Stefanie Heinzmann  70pt  9e
12 Say you want me to love  – Daniel Kandlbauer  73pt  7e
13 We just need – Shem Thomas  62pt 9e
40 KADEBOSTANY-CASTLE IN THE SNOW 61pt 8e
89 Zwitserland – Pegasus – Fragments 101 pt. 2e
102 Mia Aegerter-Hie U Jetzt 13e 17 pt.
104 Luca Hanni – I Will die for you 15e 23 pt.

 

____________________________________________________________

Tot zover andere tijden….. terug naar de onze.